Prijava

šmokljo jesi ti stvarno nevin ili je to mim? deluješ krajnje stabilno za nekog ko je nevin u tim godinama

jesam zašto bih lagao o tome

pa da ti ljudi zavide kao vidi ti njega nije video pičku, a ponaša se baš šmekerski i uopšte nije isfrustriran. ne može to svako

Ovi žalosni pokušaji trolovanja me podsećaju na sate i sate koje sam proveo na Pes 6 serverima gde gomila jebenih kozojeba iz egipta i maroka pokušavaju svojim glatkim mozgovima da bace neki trol misleći da neko ko je ljudsko biće može da se upeca na to low iq sranje. Nemate jednostavno taj kapacitet, ne shvatate kako treba da se troluje, to je delikatna umetnost, ne može to tek tako.

Ne može to tako
Ne može to tako
Jer srcu nije lako

brt svestan sam da nzm da trolam, a ovo sam krajnje ozb rekao

Nemojmo precenjivati pičku

Ja bih mogao nikad da ne jebem, evo iduci mjesec dana se suzdrzavam i od masturbacije. Kakvi ste vi karakteri kad vam nejebanje utiče na “stabilnost”, buraz ljudi su pregurali logore, gulage, gole otoke, rakove, paraplegiju, amputacije, opekline i uspjeli nakon svega toga napraviti nešto i naći neku volju za životom, ti mi cmizdris tu sto ne jebes i bojis se da i sam ne postaneš wizard, zapitaj se kakav si karakter vuče

Elem, zašto mi na rezultatima jedino za hrvatsku ima audio komentar a za srb cg bih nije bilo?!

Jel to Flashscore rvackiii?

mislim da bukvalno jeste hrvatski ako se dobro sećam mrzi me da guglujem

Sofaskor jeste sigurno

Joselu dingospow

Ušao u 81, do 85-e spakovao dva gola

Videćemo di je bija 91

Jebi glupog Hrvatoa

Kakvu su limunadicu od grupe dobili kroati, i srbima je izi mani ali hrv je trebala ovo bez poraza i remija da pregura

Bosnija isto nikad lakšu grupu nije imala, vreme bi bilo da se ljiljan zavijori na sveckoj sceni

Pa izuzev portugala, ovo ostalo nista ozbiljno. Ali mi smo autsajderi, nismo bili na svecckom ni na evropckom proslom pa kako bude bice

Ceronaldo nabija brojke protiv ovih barely legal nacija