Prijava

Daj bre nemoj zajebavati. Zamisli Kejna kako podiže neki trofej, ili ovu minulu polugej varijantu nemačke reprezentacije koja se popela na svetski tron fudbala i onda se raduju u nekakvom Džastin Biber maniru, mlatarajući rukama i šljapkajući se po guzovima. Mada prirodnije mi da gledam Kimiha kako se šljapka sa Saneom nego Kejna da vidim sa peharom u ruci. Jednostavno ne može, protivi se svim zakonima svačega.

Saće neko od moje gurbetske braće da skrlja ili Belingema ili Saku, možda Griliša, i okonča mu sezonu. Samo gledaj. Biće nekog kuršlusa u drugom poluvremenu.

нагелсман добијо отказ
спомиње се тукел као замена

hahahhah kakvo jebeno reakcionarstvo, kan i salihamidžić vedre i oblače
samo što su ispustili to kurčevo prvo mesto odma leti trener
nema veze što najlaganije izbacili psg iz osmine finala
lele kolko bih voleo da se apsolutno raspadnu zbog ovoga

Al prvo Siti da ugaze pa onda. Ma gde da se raspadnu, tradicija, sistem, filozofija fudbala, budžet...Ima da vladaju još 300 godina u prvenstvu, a i u Evropi.

Brat Kristijano skoro ubio golmana Lihenštajna

Izvesnog Bendžamina Buhela, za kog sam mislio da je neki ribar ili štaveć, a gospodin zapravo brani za Vaduz.

Ili što bi rekli naši istočni susjedi:

V A D U C
A
D
U
C

Lolo ko zna koliko tih gradova izgovaram pogrešno. Jbg učili ih od starije ekipe u kladari.

Koliko su Bugari K A K O V A N I u fudbalskom smislu kad su pali na toliko niske grane da su primorani da im selektor fudbalske reprezentacije bude jedan srbin koji je možda i najgori fudbalski trener sa ovih prostora svih vremena.
Krasimir Balakov se u grobu okreće.

Da smo bar prosečno suverena poludržava, ovaj meč bi trebao da počne minutom ćutanja za poginule stanovnike u bombardovanju '99 bar na jebenu godišnjicu

Nije mala nije mala bugare kakovala

Da nisu doveli ovu decu bilo bi 90+ minuta ćutanja bukvalno.

Francuska u fazonu we take no prisoners.

u fazonu nous sommes nègres

Evo ulazi Workhorse, saće spakuju četiri komada.

Eće mi neko objasni gde je bio ofsajd kod onog Kostićevog gola
to ovaj belgijski govnjar nosati arogantni od sudije, pičketina raspala

aha sad vidim kad sam premotao, Živković bio u ofsajdu nakon šuta Tadića
ali ne povlačim uvrede sudija i dalje te mrzim