Фудбал

  1. ma nema šanse jači su za gwardiola i kowačića, ne bi me čudilo da imaju 38 0 0 sezonu
    arsenal ono od prošle sezone da ponovi NEĆE
    čelsi opet nadovodio previše igrača trebaće vremena da se to uklopi + se nkunku povredio
    luzerpul je ojačao vezni red do jaja i biće zajebani verovatno glavni takmac

  2. Brt ja mislim da junajted uzima prvenstvo, ne zezam se. Mislim da će masa timova otkinuti bodove Sitiju, realno slabiji su nego prošle sezone, a i spuvaće se sad posle uspeha, biće teško motivisati ih. Ako malo krenu da gube biće svačega.

  3. Da da u pravu je melk

    :stavlja sve pare da city osvaja:

  4. ja mislim da junajted uzima prvenstvo

    želje su jedno realnost nešto sasvim drugo
    i ja bih voleo da luton osvoji ali NEĆE DA MOŽE

  5. блекбурн шапијон

  6. čarlton atletik do titule

  7. кејн у бајерна топ сад могу да се туку са ситијем у финалу лш

  8. ako bilo ko sem siti uzme titulu ugasite sajt

  9. Brate junajted jači za Maunta, Hojlunda, Garnača koji će očigledno igrati ozbiljne minute, spremaju se da dovedu Pavara i možda Amrabata, Marsijal će izgleda ozdravi, Onana će da im modernizuje igru itd. Jednom rečju vrlo respektabilan tim. Zdruge strane siti je slabiji, svi će igrati pun gas protiv njih, Liverpul i Čelzi pogotovo. Uzima junajted prvenstvo, mark my words bičiz

  10. Lol Melk svako može da uzme Mbapea hahahah
    Ja vecu glupost nisam čuo
    Druže Real je država ne znam da l znaš i niko s tim ne može da se takmiči pogotovo ako igrač još i hoće u Real a nzm koji ne bi jbg

  11. Kane u avionu za Minhen raskomoćen uveliko musavi krezavi englezi na aparatima kmeče bukv pokisla liga za proćelavu hotul naciju

  12. Opet lipoliska manipulacija pls stahp

  13. niko s tim ne može da se takmiči pogotovo ako igrač još i hoće u Real a nzm koji ne bi jbg

    Samim tim štoga dobijaš za džabe, znači da možeš da mu daš nenormalno dobre uslove, a masa klubova može. Ako se Real skrlja (Anćeloti uzima Brazil na kraju sezone), a neki drugi klub, tipa Liverpul, bude dovoljno primamljiva sredina, otići će tamo. Jasno Embape viče na sva zvona da hoće u Real, al tvrdio je i koješta drugo što nije odradio. Uostalom već ih je ispalio jednom.

  14. Jeste baš će u kišoviti livpul umesto sunčani madrid

  15. ахахахах ма јок ливерпул има силу од играча сзоболсзаи и мекалистер аргентинац хахаххаахаха

  16. Mbape je posto fake prosle ili one tamo god kad nije oco u reala. Tesko ce se taj snadje bilo gde osim kad igra za pajsad seicke pare

  17. sunčani madrid

    Dobro znaš li išta o Madridu lolo?

  18. што јел није сунчан :(

  19. Jeste, stipu melka

    I to dramatično sunčan, prevreo grad. Nema nijednu veliku rijeku, goli kamen i beton, toplota nesnošljiva

Rekli o sajtu

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.