Фудбал

  1. Harikejn - Trofejito

  2. ja čekam da FK Bačka krene da hara

  3. ova aston vila proklet tim prošle sezone im se pokeco diego karlos na samom startu sezone sad mings izgleda da ga ugasio na duže

  4. како год ту је унаи емери мајстор ајмо астон виља до европа лиге

  5. CR7 osvojio prvi trofej otkad je došao u kalifat.

    SMS ga i dalje duva.

  6. Nesimpatičan mi ovaj Bajern skroz, gomila crnaca + Hari Kejn. Volim ja crnce, nije to u pitanju, i Kejn je dobar, mada ima konjastu glavu - ali nije to Bajern. Totenhem ili Arsenal u redu, ali izgubili su identitet skroz + zadržali Upamegvajera.

  7. Au kakva golčina Dani Olma

  8. To je u hrvatskoj naučio, u najboljoj školi fudbala, dinamovoj

  9. Њука претежно бео тим, вајт повер.

  10. Aleksander Isak onaj etiopski tip crnca, on crn da ostali ne bi morali da budu

  11. Sto, nije previse crn iskr

  12. што бајерн губи 3 0 у финалу суперкупа од ред була дед була рофл а олмо се сморио и дао им 3 голова

  13. karaj svršavaj u usta bavarskoj kurvetini

  14. Cipiripi trofej i treba da uzme lajpcig

    Posle će ionako pričaju da je farma liga jer sve osvaja jedan tim, da sam Anđus išao bi korak dalje: ovo je dogovoreno i pušteno možda čak

    A tebi šmo se vidi da ti niko nije kao klinji objasnio da je navijanje za slabiji tim prvi stub luzerstva

  15. pa jeste nisam reko da nije al barem je zanimljivije od navijanja za jačeg koji uvek pobeđuje
    soy un perdedor

  16. Mora bayern da se kutariše truhela

  17. Tuhela, Sanea, Bernata, Upamekana...

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.