Фудбал

  1. Murinjo ga spasio bede ajde idi igraj ovdes biti na klupi dosta sam te slepao

  2. матке и мурињо каква спрега

  3. Caro jebote ovi tvoji laloški manipulatori već posle 15 minuta duvaju 0:3 od brage
    jebem vas nesposobne

  4. Uuuu vid stvarno bice bolje dogodine dace orban novaca

  5. Cek el tsc siguran za intertoto pajsad ligu konferencija kup

  6. mislim da su sigurica za grupnu fazu lige evrope čak

  7. Caro jebote ovi tvoji laloški manipulatori već posle 15 minuta duvaju 0:3 od brage
    jebem vas nesposobne

    jedne godine kad imamo sanse da 2 ekipe igraju ligu sampiona, kvalifikacije se igraju u backom blatu.

  8. liga evrope, da. ovo valjda zadnji krug kvalifikacija, braga verovatno morala da oznoji muda da bi dobila cast da igra protiv laloskih maradona.

  9. nije zadnji ima još jedan korak

  10. laloskih maradona

    Laladona

  11. The Champions Path losers were transferred to the Europa League play-off round, while the League Path losers were transferred to the Europa League group stage.

    jebem ti logiku znači ako kao šampion svoje zemlje ispadneš u trećem kolu kvalifikacija za LŠ mora ideš u plejof za grupnu fazu lige evrope a ako kao nešampion ispadneš u trećem kolu ideš direkt u grupu

  12. Šmoklja
    mislim da su sigurica za grupnu fazu lige evrope čak

    Do jaja jbg

  13. Samo da ne bude najgori tim ikad mada nece se spec osramotiti u ligi evrope niko to ni ne prati

  14. jedne godine kad imamo sanse da 2 ekipe igraju ligu sampiona, kvalifikacije se igraju u backom blatu.

    Sta si ocekivao, twinse u grupi ili pajsad finalu

  15. bolje da je vojvodina nego tsc jbg. bilo ko ko ima dovoljno navijaca da se naloze.

  16. jebem ti logiku znači ako kao šampion svoje zemlje ispadneš u trećem kolu kvalifikacija za LŠ mora ideš u plejof za grupnu fazu lige evrope a ako kao nešampion ispadneš u trećem kolu ideš direkt u grupu

    pa to je to. LS je elitisticka liga, oduvek i bila, nema tu neke price. jedino sto nam se trenutno zalomilo da nam liga nije medju sirotinjom nego medju OK ligama pa onda povlastice.

    koje cemo ekspresno da izgubimo doduse od naredne godine, pa se kvalifikacije krecu iz supak grupe.

  17. Ne znam jbg jas cuo da idu prva dva od prosle sezone

    bilo ko ko ima dovoljno navijaca da se naloze.

    Bio pun stadion o cemu pricas prijatelju

  18. pun, da, svih 3500 mesta popunjeno ushicenim lalosima koji su skandirali "slanina i cvarci, bicemo prvaci!"

  19. Aj ne kmeci bukv je trend da se prave stadioni da budu puni sta ce nam koekakvi cairi betonske komunisticke olupine koje zvrlje prazne pajsad vec 30dina

  20. Lepa slika poslata u svet iz nase ravnice a jos malo pa u grupnu fazu lige evrope po meri vojvodjana kako dolici

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.