Фудбал

  1. zajebavam se, drago mi da ima neki tim koji nije zvezda il partizan da se promuva, jedem govna ja.

    nego jbt, gde bas backa topola, da je subotica bar :)

    jebem li ga, meni to ko da dole sa juga surdulica igra kvalifikacije za ligu sampiona. skk?

  2. po meri ugara

    Topolyai Sport Club a győzelemhez

  3. Jbg smolemane mnogo kmecis na tu temu za nekog ko ti upravo 3m ispod guzice iznosi pajsad grumencinu zlata jer neko nema ledja za rad mora se setati

  4. Neam pojma spika za b topolu jbg ulozili djarme pare napravili akademiju u svakom slucaju klupski fudbal nam je na max lvl zadnjih 20god koliko god to debilno zvucalo

  5. jebem li ga, meni to ko da dole sa juga surdulica igra kvalifikacije za ligu sampiona. skk?

    al ovo ako gledamo bukv nije blam sledeci redosled
    Zvezda
    Partizan
    Vosa
    Ofk beograd

    sve ostalo blam

  6. хахахаха испушио га тсц а мађари опрали паре

  7. ne treba* svi da kopaju

  8. pa nema veze ne mora da kmečiš, nije strašno biti nepismen
    tu je uvek lopata

  9. Hahaha e moj smolemane

  10. Si razmisljao olovkom krenes na tozla

  11. "slanina i cvarci, bicemo prvaci!"

    xaxaxaxaxaxa

    Jedem luka i slanine
    navijač samvojvodine

  12. Uz partizan odrasto ko ja
    Za vojvodinu sada navija

  13. Nekad je bio hram a sad je grobnica srusen i spaljen do temelja hiljade mrtvih grobara njega su srusili njega su spalili najveci olos varvara svih navijaci Vosini

  14. Ste videli otvaranje stadiona u Leskovcu loool da nisam znao gde je otvaranje reko bih ok neka engleska liga 2,3 rang :O

    Svaka cast vucicy

    Jos samo nac stadion od milijardu eura i to je to

  15. нац стадион јбт одлично прање пара
    а фазон нихерија има већу иаторију фузбала од нас не рачунам 60е кад је шеки играо за југу и тако ти мајстори

  16. https://imgflip.com/i/7vy1fl

    Pozdrav iz hrama fudbala, moćne Le Kok arene

  17. Kakav drugi gol rumuna, potražite posle na jutubu