Фудбал

  1. I naravno da treba da ih kazne kao i sve koji dižu bile kakve parole nacionalističke na reprezentativnim utakmicama, igraj fudbal šta ga sereš s parolama s druge strane tribine, lako je među svojima uzvikivati sta hoces

  2. plidu glas Amerike na ovom forumu

  3. U pravu sam jbg, diži ti parole podrške za svoju državu kakvu hoćeš ali nemoj provocirati druge, ili ako vec zelis odes fino na tu zemlju i tamo provociras

  4. Melk čisto informativno, nije baš da nismo imali priliku i s njima da se koljnemo.
    Pred kraj II balkanskog rata, kad je već bilo jasno da će štroka bugarska da bude ugažena, krenuli Srbi na Vidin.
    Momentalno im stigla depeša iz Rumunije da ne prilaze do Vidina jer: '..ako već neće da bude bugarski, biće rumunski'.
    Ovi naši nisu hteli još jedno klanje i digli ruke od Vidina.

  5. Verujem ja tebi brt, ali bilo bi lepo da Car to fektčekuje.

  6. važi pliduu al ajmo onda jednake aršine, kad ustaše ucrtaju svastiku na travnjak bilo bi ok da se reaguje i na to kao na transparent 'kosovo je srbija'

  7. e da plidu da ne zaboravim

    pozdravio te Alfreð Finnbogason LOL

  8. Hrvatska reprezentacija kažnjena je oduzimanjem jednog boda u natjecanju za EURO 2016. godine. Istodobno, Savez je kažnjen sa 100.000 eura, a iduće dvije domaće utakmice u natjecanjima UEFA-e ponovno će igrati bez publike, kao što je bilo i protiv Italije na Poljudu 12. lipnja, kada je i došlo do incidenta sa svastikom na travnjaku.
    K tomu, UEFA je odredila HNS-u da preostale domaće utakmice u ovim kvalifikacijama ne može igrati na stadionu Poljud, na kome se trebao igrati važni eurokvalifikacijski sraz s Bugarskom.

  9. sad - mnogo ili malo - stvar gledišta

  10. Ne kmeci smokljo, kaznjeni su i za nothing runs like borjan

  11. HNS JE KAŽNJEN zbog ponašanja dijela hrvatskih navijača na utakmicama završnice UEFA-ine Lige nacija. Protiv Nizozemske su hrvatski navijači rumunjskom sucu Istvanu Kovacsu skandirali "Cigane, cigane" te je HNS zbog toga kažnjen sa 70 tisuća eura i bez navijača na sljedećoj gostujućoj utakmici u Armeniji. S još 80 tisuća je kažnjen zbog baklji i predmeta u terenu. Ukupna kazna od 150 tisuća eura najveća je financijska u povijesti HNS-a.

    "Disciplinska komisija UEFA-e spojila je prijavljene incidente na utakmicama protiv Nizozemske i Španjolske, odigranima u Rotterdamu ovog lipnja, u jedan predmet te je donijela sljedeći pravorijek:

    1. Zbog diskriminatornog ponašanja navijača, Hrvatski nogometni savez uvjetno je kažnjen odlukom da prvu iduću domaću utakmicu u okviru UEFA-inih natjecanja treba odigrati bez gledatelja, uz rok kušnje od dvije godine. Također, zabranjena je prodaja ulaznica za hrvatske navijače na prvoj idućoj gostujućoj utakmici u UEFA-inom natjecanju, a Savez je k tome kažnjen sa 70.000 eura za takvo, diskriminatorno ponašanje dijela navijača.

    2. Zbog bacanja baklji, HNS je kažnjen s 45.000 eura.

    3. Zbog bacanja predmeta, HNS je kažnjen s 35.000 eura", objavio je Hrvatski nogometni savez.

    ali, ali. swi nas mrze jer smo swrbi

  12. diži ti parole podrške za svoju državu kakvu hoćeš ali nemoj provocirati druge

    Misliš tipa provocirati druge kao nemam pojma, puštanjem drona sa zastavom na kojoj je prikazana tvoja država mnogostruko teritorijalno uvećana na uštrb nekolicine susednih, i to u sred glavnog grada jedne od tih susednih država?
    Pa realno, taj što je na taj način provocirao bi trebalo da bude drakonski kažnjen, sigurno je tako i bilo i nije bio nagrađen bodovima.

    ili ako vec zelis odes fino na tu zemlju i tamo provociras

    a ok onda, to je definitivno bolje, i kako smo se uverili, isplativije na kraju krajeva

  13. Ništa rumunješće jebiga, imali ste šansu kad ste im gostovali u junu, tad je trebalo transparenti da se razvlače usred Prishtine, će fut an kuric
    ovo ovde je sramno ponašanje

  14. Ničim nisam rekao da podržavam taj šiptarski čin sa dronom, ne kažnjavam ja brate ja samo kažem da treba da svi budu kažnjeni koji tako postupaju a da li će to ja ne odlučujem

    Nije riješenje ni to tvoje, “ako oni onda treba i mi”, pokazi da si civilizovaniji od tih nomada

  15. TIL that Cara is in fact our “but we have Car at home”

  16. Ništa rumunješće jebiga, imali ste šansu kad ste im gostovali u junu, tad je trebalo transparenti da se razvlače usred Prishtine, će fut an kuric
    ovo ovde je sramno ponašanje

    Pa nema baš smisla to raditi u sred Srbije

  17. Republika e Kosovës

  18. Nije riješenje ni to tvoje, “ako oni onda treba i mi”

    Nigde ja ovo nisam rekao, voleo bih da sam rumun al nisam jbg.

    kamenofil
    Šmo whataboutiše

    C

  19. C

    kad ustaše ucrtaju svastiku na travnjak bilo bi ok da se reaguje i na to kao na transparent 'kosovo je srbija'

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.