Фудбал

  1. Ja da sam neka vlas ja bi ukinuo sva ta pičkasta prekidanja utakmica i sazivanja zelenih stolova oko provokacija i sličnog

    Ako fizički ne utiče na ishod igre, ili ako ne gore tribine, aj u kurac šutaj loptu. Utakmica je leba i igara za debile nije Čarobna frula

  2. Bila je i neka prastara defka o tome ako se sećam, tipa da na kraju se utakmice ne odigravaju, svi dobivaju bodove, flamengosi, haos

  3. Ватабаутовање bi bilo da opravdavam ovo što radi 'moja' strana.
    Sve što moj autizam zahteva je apsolutna i nepogrešiva pravednost i jednakost u donošenju odluka, to je skroz ostvariv cilj u stvarnom svetu sig.

  4. Šmoklja
    Pa realno, taj što je na taj način provocirao bi trebalo da bude drakonski kažnjen, sigurno je tako i bilo i nije bio nagrađen bodovima.

    Кад ти редари шутирају гостујуће играче док беже у тунел, а Богданов и остали болиди се шетају по терену онда си срећан што само две наредне утакмице одиграш пред празним трибинама у квалификацијама.... На страну што за утакмицу високог ризика не поставиш адекватну заштиту (снајпере као Албанци, па ако било какав дрон полети само га декнеш)....

    А и Камени је написао кад су Хрвати кажњавани за свастике и Џо Шимунић (он је свакако болид, али то је за друге теме) је због ''За дом спремни'' завшрио репрезентативну каријеру јер је попио 10 утакмица суспензије (и кажњен новчано)....

    Медији праве дебилне наративе - Сви нас мрзе - јер заборављају да се гро казни које добијемо базирају на систему - сваки наредни прекршај је строжија казна - а није да мањкамо са срањима које правимо, што кад игра репрезентација што кад играју клубови....

  5. Recitovanje tradicionalnih epika i narodnih dosetki iz balkanskog kulturnog nasleđa dvadesetog veka o agrarnom oruđu (nož žica konop kolac traktor…) i istorijskom kontekstu:

    Užas, fašizam, smetnja, zabraniti i procesuirati

    Emulacija sudnjeg dana i fanfara svite palih anđela posredstvom desetina hiljada vuvuzela:

    kultura, raznolikost, veselje, čar fudbala

  6. Polako dipere, pričamo o provokaciji, znači o toj inicijalnoj kapisli koja pokreće tu lavinu govana. Ovako ispada kao ja opravdavam trogloditsko ritanje šiptara dok posrću bežeći ka tunelu.

    онда си срећан што само две наредне утакмице одиграш пред празним трибинама у квалификацијама

    Rebnuli nas i za bodove tu, službenim rezultatom dobili ptaršiji

  7. Е па јбг, зато утакмицу високог ризика и третираш као такву и не допустиш да се то гованце уопште приближи стадиону.... И знам, прво су нама доделили 3-0 али су нам одузели три бода па су онда доделили Албанцима ипак победу а нама оставили одузете бодове, већ кажем да имајући у виду какве срања су се догодила на мечу можемо бити срећни што нисмо фасовали и гору казну а није да нисмо могли....

  8. jel jedino ja mislim da sranja koja prave igraci treba da budu debelo gore kaznjena od navijackih?

    po meni je to najgore licemerje. ako je publika stoka, podrzavam zabranu publike trajnu. celi krug kvalifikacija prazan station i reseno, kazni publiku.

    ali igrace, za neke nacionalisticke ispade, majce sa nekim idiotskim parolama, pa cak i retardirane tetovaze koje pokazuju, pa makar ne bile nacionalisticke nego jednostavno pozivaju na kretenisanje publike, to treba jebeno debelo kaznjavati. ne igraca samo nego i "alo bre, jel vidis bre ti ko ti igra ovde fudbal jebem te nenormalna", sa sve pretnjama ako se pojavi na teren nema vise ucastvovanja i slicno.

    previse je tih igrackih kretenizama bilo premalo kaznjeno, a kaznjava se hrvatska jer grupa kretena iscrtala svastiku, ili navijaci divljaju. prazan stadion godinu dana, zabranjen ulaz na gostovanjima i aukurac.

  9. dobro, svastika na terenu... jeste organizacijski. al ovo za transparente, ili jos gore skandiranje. prazni stadion i aukurac. sta tu tupis bodovi, pa novcane kazne pa jebem li ga sta ko da publiku boli kurac jel savez platio 50k$ kaznu neku.

  10. Eeee moji rumuni za cije babe srbina se vi borite kad ni mi sami nismo u stanju da kmeknemo da kosovo jeste srbija

  11. Slazem se s celtom, za igrace stvarno ne bih imao trunku empatije kada su u pitanju bilo kakvi ispadi jer druze profi si sportista, suzdrzi se od kretenizama pls

  12. Caro vi iz kikinde ste bliži rumuniji a kad neko hoce da vas uvrijedi kaze da ste mađari? Nema smisla.

    S jedne strane ima ako je opste misljenje da su rumuni braca a madjari bas i ne.

  13. za igrace stvarno ne bih imao trunku empatije kada su u pitanju bilo kakvi ispadi jer druze profi si sportista, suzdrzi se od kretenizama pls

    i tu smo kao srbija realno OK, ne secam se nekog ispada.

    recimo da su albanci/kosovo najgora stoka medju igracima sa tim, valjda prolaze nekaznjeno pa se izdrkavaju.

    onaj hrvat je isto dobio po nosu, kako bese, tako da i oni su dovedeni u red. ovo sve pricam za balkan, ne znam za ostala mesta.

    jedino dodatno, ja bi tu i reprezentacije kaznjavao debelo za ispade igraca.

  14. Siptari igraju na kartu zrtve, ko crnci americki, ne znam sto im prolazi to. Msm znam al ono

  15. plidu totalno nebased komunjara

  16. како оно иде румуни имају 3 пријатеља шуђу црно море и србе

  17. плиду кристофер хил

  18. Caro vi iz kikinde ste bliži rumuniji a kad neko hoce da vas uvrijedi kaze da ste mađari?

    Kompleks od madjara jbg

  19. Plidu, društveni parazit ili strpamtigatip

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.