Фудбал

  1. plidu moderni musliman a postiš li post pizda ti materina

  2. Aha, i ezan mi ringtone

  3. Koji je kurac sa stadionima u srbiji, nekakav 30mil u zajecaru kako se zove taj klub iz zajecara uopste sta je to

  4. Kazu ima i u loznici, kakva loznica i fudbal sta se tu desava pranje para ili priprema za odrzavanje svjetskog prvenstva u srbiji uskoro?

  5. Sto ne ulozise te pare u BG stadione ako vec peru pare sta ce stadion u loznici

  6. србији не требају стадиони треба се стати на пут корупцији криминалу и уништењу целе државе која је приватног типа

  7. fk timok mora da ima state of the art stadion pa nego kako

    pranje para? ma kakvi

  8. Pliduuu
    Sto ne ulozise te pare u BG stadione ako vec peru pare sta ce stadion u loznici

    Ulaze se u sve stadione, marakana usminkana ko jeremicka u jutarnjem

  9. Sta god da se radi peru se neke pare tako da sta fali da ima okolo lepih objekata, dolazice repka bla bla promovisace se sport, koncerti i ostala sranja koja idu uz stadione. Nie to samo trcanje za loptom

  10. а лавор знали се шта?

  11. Ma dolazice u loznicu moj kurac da ti ja kazem caro, tamo samo šverceri zalaze, ne mozes fudbal oziviti u tim pripizdinama da uvezeš 10k brazilaca

  12. Nije mi cudno sto se peru pare nego sto se peru na tako glupav nacin cuj gradis stadione. Ulozis u neke zgrade, resorte za bogate arape, ruse i kineze, kakvi stadioni

  13. zamažeš oči krezavcima, eto šta serete vidite da niču moderni stadioni nek je živ precednik i kuj ga glasa

  14. да сви једва чекају да дођу у србију банана републику

  15. Eo opet vrzino kolo kad nema nista ne valja kada nesto izgradi a sto gradi sad to

    Jbg napravis stadion bolnicu skolu i evo vec nije pripizdina

  16. Sa druge strane otice i vucko jednog belog dana al stadioni ce ostati tu

    Jbt zamisljam scenu da vucko dovede worldcup ili evropsko u srb, ovo drugo nije nemoguce, koje bi to kmecanje bilo zasto ovo zasto ono sve da bi neki krezavci gledali fudbal i lozili se

  17. па нема хваљења за изграђену болицу и школу то им је посао шта има да се хфале ако раде свој посао а ово стадиони нисмо ми бразил друже па људи беже одавде траже ухлебљење и у фудбалу и у пословма обичним шта да раде са стадионом играће репка ВАУУУУУУУУУУ

  18. Pripizdina u smislu “fudbalske geografije” lol logika kaze da iz oblasti koja nema dovoljno stanovnika ne mozes ocekivati ni veliki procenat fudbalera, pokusali su mnogi ali tesko.

    Cak i arapi ne mogu da naprave fudbalere nego ih uvoze jbg sta ocekivati od loznice i zajecara, svakog malca koji tamo potekne brzo ce pronaci neki skaut iz bga ne brinj

  19. Ne znam uiver brate al da oce vucko da pravi lep stadion za ofk kikinda reko bi rispekt matori sto da ne

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.