Фудбал

  1. hahaha valda rts ne radi prenose utorkom dace bog

  2. аууу друже па де да гледам на јебеном нету ћу ловити преносе ааааааааа па ваљда направе изузетак увек су преносили домаће клубове

  3. Liverpool and Real Madrid's 8-0 home victories against Beşiktaş and Malmö respectively are the biggest wins in the history of the UEFA Champions League.

    rekord je vaš ciganje

  4. ајмо у напад заједно сутра са формацијом 8 1 1 можда тако пукнемо само 6 0

  5. још ће оне усташе и украјинци у тиму бити нашпановани 360 посто

    Nema, Zinčenku nisu produžili vizu a Kovačić se skrljao, kao uostalom masa nekih drugih igrača. Kaže čelavi ne sme rizikuje, igraće sa praktično drugim timom.

  6. те безвезне медијске приче да ће извести други тим су бајка, они могу у прва 3 кола 3 победе лагане и да скоро реше питање првака у групи а против цзв лаки бодови

  7. Jasno, ali - Griliš, Kovačić i Debrujne povredjeni, ne znam ko je sve otišao, Gundogan itd. Njima je to sad drugi tim.

  8. а како год да окренеш вауу неће бити 9 0 него рецимо 5 ал ајд

  9. у праву си ти видим повређени ови суперстарови ал ту су овај алварез халанд родри силва

  10. nece se njima igrati sutra gledace rutinski da odrade jer jaka muda red star belgrade koji su ti, tu lezi polusansa

  11. i publika ce biti u blej fazonu

  12. a haland i protiv repke kad je igrao nase nije se video

  13. па није исто сити и данска њеова или норвешка де игра већ

  14. nije brate, al nije ni haland mesi

  15. па није ал наша одбрана тебра је гора од оне крнета новак мартиновић омега робертс

  16. Tipujem 4:0 max, obj moguće 2:0 lagano, i 5% user da bude fazon 0:0

  17. 1 посто усер да буде 0 0
    е добио је рубин барсу на камп ноу 2009 са 2 1 сад сте ме наложили

  18. i serif je bio solidan pre god dve

  19. па то ај ми смо треснули ливерпул ал кући ај сад једно изненађење у манчести са овим повређеним ведетама иде она чувена МАНЧЕСТЕР НЕМА ТИМ

  20. е добио је рубин барсу на камп ноу 2009 са 2 1 сад сте ме наложили

    Rjazancev jedan od najlepših golova od vremena pa do sad https://www.youtube.com/watch?v=tn6FtGrGQiA

    ehhh dobra stara vremena rusi bili deo evrope a ne zli vampiri krvopije ko sad

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.