Фудбал

  1. dobra stara vremena kad je PSG sisao jaja

  2. ko je gotivio PSG u doba branka boskovica ja sam

  3. и љубоја
    брат бранко бошковић 2003 долази у ПСЖ као замена за пајсад
    РОНАЛДИЊА хахахахах

  4. da da Ljuboja prva frizura medj fudbalerima

    secam se sedim u kladzi balavac sam bio veci no sad, dolazi stari brko da odigra tiket i kaze posle tipa imam 10 tiketa svuda mi je psg kec, reko sto to stari, kaze pa jel ti sine pratis igra boskovic tamo a i psg je institucija (ili tako neka rec) takva ekipa ne gubi

    psg zatim igra 1:1 xd

  5. ахахаххаха чојк мислио да је роналдињу отказан трансфер у барсу

  6. oće neko da mi nacrta šta je pušio pixi kad je sastavljao ovaj spisak

    četri leva beka

    nijedan desni

    opet će da mu igraju desnog wingbeka Živković pa Radonjić i opet će da bude livada dole džigericu da mi pojedu

  7. Opterećen si pušenjem dečko a pojma o futbalu nemaš. Malo manje bogotvorenja premijer lige pa možda i shvatiš nešto

  8. ae be beži nacisto pucaj se malo sa HGH ti li će me učiš neznalice uboga

  9. Kad igraju kukavci ima madjari da nas jebu ponovo

  10. е пихи реко на конференцији ЈА ЋУ ИХ ОДВЕСТИ НА ЕВРОПСКО па супер ја не сумњам искрено ал немој да буде групна фаза као последњих 7 турнира што смо играли на свецком

  11. Azar se i zvanično povlači, šta uradi Real od čoveka, a u jednom periodu bio bolji i od Kristine Mesi

  12. сад ће да спава по улици мсм сам фудбал је крив за ово па ко ће да потпише 32 играча који би тражио 500к недељно једино арапи ај мрш у пензију мејмуне било је до јаја гледати те у челсију амин
    чекамо још де геу да се пензионише

  13. ma saće ko Bejbl da uživa u nekim bitnijim stvarima koje više voli

    ješan je dečko ionako ima da prejebe i Snajdera po stomačinu za par godina

  14. Бејбл ђоковић и азар какав трилинг на голфу репрезентација света еј

  15. Jesmo mi obezbedili plasman skoro sigurno?

  16. Nismo zato što ima da izgubimo od Montenegro kući i da zaseremo sve

  17. kamenko sutra da si se nacrtao među nebrojane mase na A Le Coq Arenu
    do or die dvoboj fenjeraša

  18. jebati sranje šta se desi kad albanci dobiju grupu gde su 'favoriti' chokerske slovenske države

    i to one najgore, ZAPADNE slovenske

  19. Vodimo protiv engleza, golaco mladog lučića

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.