Фудбал

  1. па ђе то имаа баа да нас тренира дрогирани србоћетник у панциру јаоо ба па мени пола родбине погнуло у сребреници

  2. Ма ништа ба нисам ја држо три прста на утакмици то будалаштина баа ја сам ти пола родбине изгубио болан у сребреници

  3. IDEMO SAVO SRBINE NE DAMO IM SVETINJE

  4. јбт па французи ако добију недерланд а ако грчка добије ирску а добијају оба тима грчка ће бити 2 у групи са 12 а холанд са 9 баш чупаво а грчка није видела европско врв од 2012

  5. a gle ga ovaj M'Bappé jebati prejebotinu

  6. ајмо браћо грци не може холандија са јебеним КУМАНОМ на клупи да иде на еуро
    гус појет ће да тресне ту незналицу

  7. veceras sa madjarima mixed feelings

  8. јебаће нас аустроугари врв

  9. Ovo sa pixijem je waste of time decko jednostavno ne zna.

  10. променили смо формацију изгледа на 4231 што је дојаја по мени а не оно 3 5 2 ко што фура онај бакар у звезди

  11. sumnjam da je ovaj imbecil sposoban za taj nivo prilagodljivosti, on će da si tera svoje i Andrija Živković ima da igra RWB a vi se jebite svi

  12. Ко је овај рендом аустроугар на кореографији

  13. Sibinjanin janko a ko drugi

  14. Milenković zabezeknut novom formacijom sad duplo veća rupa kod njega

  15. 627
    Ко је овај рендом аустроугар на кореографији

    https://en.wikipedia.org/wiki/S%C3%A1ndor_R%C3%B3zsa

  16. да реко је коментатор као ово је мађарски робин худ мсм дојаја

  17. Rodjen u roszke kod subotice, aj fala bogu nije neki nas da nas sramoti

  18. dva izgledna napada zasrali, stiže kazna

  19. U sustini ovaj sandor roza je jedan kurac, lokal pljackas proveo pola zivota po zatvorima, bio i u subotici i petrovaradinu porobljen ne znam sta tripuju madjari kao maznucemo vam bodove

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.