Фудбал

  1. luzerpul jedan od retkih tih 'JaKih tIMoVa' koji ponekad tako dopuste sebi neki lagani poraz da dignu moral nekim apsolutno nebitnim klubovima kao što su tuluz ili žlezda, znaš kad će bajern ili shitty da izgube neku takvu takmičarski nebitnu utakmicu čisto onako jer eto, nikad pa ni tad, to naučilo bre mora da pobedi kučiki alavi

    gud gaj luzerpul

  2. Sqiptari na tribinama Frajburga u gro planu videste li to provokacija

  3. nisam vido

    jbt madjari uloze pare naprave od ovog tsca klub, naprave stadion, solidno igraju, u timu: sve srbi jedan madjar

    vucko uzme nase pare ulozi u twinse, igraju prebedno kukavicki, u timu: 50%+ stranaca crnja anonimusa

  4. Super odigrao Topolyai respektabilnih 5:0

  5. тотнем хатспр и бвб пукли бајерн и сити се радују

  6. Jbt do koje mere vuku Siti da uzme titulu, sa svim ovim penalima, isključenjima i ostalim, to je nenormalno. Užas blagi

  7. е мој ситију не може добити бедног челсија који је довео 27 нових играча

  8. Au kakva utakmica, 10/10

  9. хахаха гол за икс даје кол палмер е мој гаврдиола што ниси ставио у уговор да не може играти против тебе мејмуне
    ливерпул чемпијон

  10. Vucicu menjaj:
    1 pixi
    2 bakar

  11. Руди Гарзија отпуштен из наполија
    валтер мазари нови тренер

  12. nemoj slučajno kristina da odmori jednu jebenu utakmicu protiv lihtenštajna u grupi gde je već sve rešeno

    jebati prejebotinu

  13. Ja sam se nekada kladio u Zoni Sreće. Da li još uvek posluje ovaj lanac kladionica?

  14. Mislim da to zaslužuje zasebnu temu.

  15. Proredili ste postove gosn Ejduse, vise prisustva na forumu zelim, ne svidjate mi se ovako kastrirani i zastraseni od strane moda

  16. Ja sam uložio žalbu g. Kajzenu za nepravedno uklanjanje sa foruma i obećana mi je istraga i disciplinska mera protiv g. Profa ako se dokaže da je svoje ovlasti prekoračio.

  17. To je optimizam, samo napred brze jace bolje

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.