Фудбал

  1. Поцепана мрежа.

  2. Ал' брате како се не види ни на једном снимку рупа у мрежи? Нигде се ни не назире да је поцепана, мени је ово надреално скроз. Виш колико су ситне коцкице, морала би да буде јебено уочљива рупа да би лопта могла да прође.
    МАЈНДФАК!

  3. Имаш неко друго објашњење?

  4. bag ljudi, baguje PES jebo mu ja majku u pičku
    a i Fifa

  5. Ма немам само сам мајндфакован. Бизарно скроз.
    Контам да су мађије. МОРАЈУ БИ ТИ"!!"

  6. http://www.dodaj.rs/f/j/5c/2gjNinUx/0.png
    Окрените СОС, Шећерова пребили он дошао сав крвав у емисију, емисија најнормалније настављена, рећиће имена нападача на крају емисије...

  7. Отишао сам да погледам, невера :) Не знам лика, шта је, неки новинар?

  8. Ма да новинар, редован је гост и коментатор у Тотал сокеру, није да је неки велики пљувач, али уме да пљуне, па га неко убио од батина...

  9. Хахаха до јаја све била фора као :)

  10. Našminkali ga lolo

  11. Odrzan zreb za baraz....

    Island - Purgeri
    Grcka - Rumunija
    Portugal - Svedska
    Ukrajina - Francuska

    Moje misljenje je da ce Hrvati jedva da prodju Island, da ce Rumuni izbaciti Grke nekako, mada ne bih to voleo, Portugal i Francuska ce takodje jedva da prodju, mozda cak i na penale...

    I naravno- Kavani...
    http://farm4.staticflickr.com/3827/10378170834_35a2755a14_o.gif

  12. Koliko je samo namešten ovaj žreb.

  13. Баш намештен... Све четири репрезентације из мечева Португал-Шведска и Француска-Украјина су јаче од свих осталих четири из Грчка-Румунија и Исланд-Хрватска. Срање што неће бити Ибре или Роналда на Светском, исто тако срање што ће бити Хрвата или јебених Исланђана. Иначе ја да сам Сколари позвао бих Роналдиња да бар буде ту са екипом, не мора ни минут да одигра, али некако би дао шмек целом првенству :)

  14. Па да је намештен, зар би се играо дуел ибрахимовић-роналдо? Ако је намештен, да л' би французима дали незгодне украјинце, уместо неких румуна или исланђана? Жреб, ако се већ намешта, намешта се да би све јаче екипе са звучним именима прошле на СП, како би се изазвала већа маркетиншка помпа око тога. Немојте ми само рећи да је намештен зато што је хрвате усрало да извуку исланд. Они су вечити кењатори. И јебаће их исланд, макар иксом на свом терену. Хрватима је тренер нико крањчар чини ми се сад, а нема трика да укомпонује екипу. Додуше, горе од штимца не може, ал' видећемо.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.