Фудбал

  1. kako je smesna grupa gde su prosli.mi bi tu bili prvi lagano,a nismo ni za kurac.

  2. Pitanje je da li bismo tukli Bosonce. Ima i ona gde su Švajcarci, Norvežani, Islanđani, Šiptari...

  3. Gledam sad plasmane drugoplasiranih ekipa i broj bodova koje su osvojili i izgleda da Danci ne idu u Brazil iako su zavrsili drugi u grupi.

  4. ne znam da li bi tukli bosance,al kapiram da bi na neke neresene sa njima bili prvi.i to sto kazes,bila je i ta invalidna grupa.
    ne idu danci.ne znam kako se ti bodovi gledaju,znam da se gleda da imaju manje nego sto stvarno imaju.gledao na rezultatima.

  5. Mislim da se ne gleda skor sa poslednjim timom iz grupe.

  6. Komplikovano je to. Bosni najlakša grupa kapiram da bi Crna Gora tukla svakog 3 0 kako su odigrali kvalifikacije. Imali su 3 loša poluvremena i jebiga.

  7. I to, a i najlošiji drugi svakako ne ide u baraž. Hrvati su se za malo izvukli.

  8. хахаха ја сам одслушо 5, 6 пута и угасио страну да заблејим мало :)

  9. Sanitarni čvor

    kako je smesna grupa gde su prosli.mi bi tu bili prvi lagano,a nismo ni za kurac.

    Босна је тукла Естонију 7-0 код куће, а ми изгубили од њих са 3-1 у сред Београда. Словачка је прошла групу на Светском првенству 2010. тако што је победом у директном дуелу послала кући Италију, која је у следећим квалификацијама оставила Естонце и нас на другом и трећем месту. Грчка је за нас сила, нажалост. Одакле толика безразложна надменост, стварно ми није јасно...

  10. Sudija ili igrao GG3+ il je ćorav

  11. Усрало га да погоди рупу у мрежи.

  12. Kako je ušla lopta jebote?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.