Prijava

Slobodno otvori novu temu. Ja sam za.

zabraniti brisanje uopste
samo edit, i to da bude ogranicen na 10tak minuta

mislim da je već postojala tema o tome.

Да не бауљам, ће да је мећем опет. :)

Ja ssam za, a i skroz mi se džasvi šanduov predlog za blokiranje.

Kratko je trajao izgled novog oblika Vukajlije, nije izdržao ni nedelju dana. Ali ono što je na njemu zaista bilo dobro je da se na svakoj temi foruma (odnosno na svakoj stranici) nalazio prvi, uvodni post, tj. post onog autora koji je otvorio temu.
Mislim da dobre i korisne stvari ne treba menjati, tj. vraćati na staro.
Mnoge autore mrzi da pogledaju taj uvodni post, a koristan je, i trebalo bi da se nalazi na svakoj stranici.

Значи један једини предлог, мислим да ће се многи сложити са мном. Пустите је овакву каква је, савршена је! Немо' да је дркате више, сада је идеална. зЗ

Dobri su svi ovi predlozi i onaj da te vrati na post koji si ti pisao i ovaj za praćenje a vala i onaj za blokiranje tako da podržavam akciju.
Kazane popravi nam forum!!!

Bilo bi nako fino kad otvorimo neku temu, da se po defaultu otvori posljednja, a ne prva stranica, jerbo je lakše doprijeti do friških stvari. Tako, ajd sad....

menjajte ove značke i te gluposti, trofeji pičke materine...dajte ono što je bilo predlagano...poručnik, kapetan, major, potpukovnik, pukovnik, đeneral!!!

celtic

Bilo bi nako fino kad otvorimo neku temu, da se po defaultu otvori posljednja, a ne prva stranica, jerbo je lakše doprijeti do friških stvari. Tako, ajd sad....

Да, кад би могло да се кликне на име аутора који је последњи постовао, нпр. Пезос, пре 5 минута и да те одведе до тог поста. То би баш било супер...

i bilo bi dobro da imam kad uđem na forum, pored ovih tema i moje teme na kojima sam poslednje pisao...da ne moram da tražim u poslednje aktivnim temama ako oću da se vratim na neku diskusiju gde sam učestvovao...ne znam dal me razumete šta hoću da kažem malo sam zakomplikovao

Pezose, moći ću da jebem tvoju devojku ako ti kažem gde ima ta opcija??? Situacija će biti win win.

daj zajedno ćemo, da je raskantamo samo da gazda uvede tu opciju

Pretpostavljam da je predlagano nešto slično ili isto, nego da se napravi da ne može da se brišu postovi na forumu, nego samo da se edituju a da kao na Fejsbuk moš da vidiš šta je pisalo prije edita. Ali je glavno da se napravi da ne mogu da se brišu.

Moze . Pakao juga je izbrisao 300 postova i upropastio navijacku temu.

zabraniti brisanje uopste
samo edit, i to da bude ogranicen na 10tak minuta

+1