Prijava

Знам да га имате,па лепо овде и напишите.....

Мој (иначе нереалан и тешко остварив) животни сан је да постанем мистер Олимпиа,зајебем Шварција по броју освојених титула,а да у исто време освојим и World Strongest Man и да имам млого паре :)

па не би се џабе звало сан......

moj zivotni san je da kresnem evu ras......jes da pucam visoko i da je skoro nemoguce al ja sam optimista

Moj zivotni san je da Kaizen stavi kao obaveznu stavku prilikom registracije IQ test... Eh, da je to samo uradio na vreme... :pogled mpun ceznje: :)

Da naucim kineski,i da mogu da odem u Kinu,otvorim radnju i prodajem rakiju i projaru.

Ahahahha hahhaahah hhahahahahah PLS

hahahahaha...da nikada ne ostanem bez zivotnih snova...cim ostvarim jedan, da odmah smislim drugi...da magija nikada ne prestane...

Prevod Eleninog posta "Svako ima svoju muku.". Čim riješiš jednu, dođe druga i tako ukrug koji se završava umrenjem.

Da ne menjam pasoš svaki put kada država to zahteva
Da mi pasoš bude ispunjen do zadnje strane pre isteka važnosti.

nema narod snove,ili ih ipak imate?

Moj san je da ostavim sve iza sebe, odem na daleki istok, otvorim koktel bar na plazi, pusim opijum i guzim Tajlandjanke koje se daju za saku pirinca...

Da zavrsim faks u Londonu, ostanem tamo da radim, do 28. godine kupim bmwa M3, do 32. otvorim svoj arhitektonski biro, do 35. se udam i kupim Aston Martina Vantage V12, do 40. napravim svoju kucu kakvu sam oduvek zelela na periferiju Londona, gledam Top gear, idem na utakmice Arsenala i Manchestera kada gostuje u Londonu ili spicim na sever svojim bmwom/astonom, rodim muske blizance i jos jednu cerku i sina.

to bi bilo sve. :)

Moj zivotni san je da dajem glas u crtanom filmu. :)))

da proputujem svet, budem milijarder, kupim jahtu od 6.9 miliona evra, budem najpoznatiji svetski fotograf... i to bi bilo to. skromno nema sta xD

Da se skinem sa dopa i da pravoslavci uzmu Ligu Šampiona.

da odem više u tu ameriku

da mogu mirno da odem na kampovanje svake godine po 2 meseca

Да возим BMW M3 GTR, имам пун гепек кеша, црвени пасош из старе Југе, и да одем у дубаји, попнем се на врх зграде Бурж Дубаји, Пљунем одозго и кажем:
Ево Арапи! Вокаси вам донео кишу!

Da dobijem jedno 2 miliona na lotu,milion ulozim u nekretnine i neka dobra kola,milion u banku i da zivim od toga do kraja svog zivota putovajuci,seksualno opsteci i dobrim jelom hraneci se.

Да узмем ћалетову Аскону и да набацим спојлер на гепек.