Prijava

Опет Келт је срушио сву забаву и креативност, јер је дао тачан одговор :(

Јавионе, зависи, ако је кошер, зашто не бих појо и њих?

Strujom ne možeš da je ubiješ, zato se i zove omamljivač. Mislim možeš ako sprovedeš trofazni kabal do svinje i onda pobiješ pola komšiluka. Posle i sahrane da im plaćaš.

Zlatoguz, pomogle mu svinje, nije sam...

Dank, nije koser, ne moz da bude koser ako su balije ili ustase...to pogano, bre...

Dankane bem te kanibalistična.

mozes istom tako da platis komsiji da ti zakolje svinju a ti odes u kucu i zoves ove neke humane brojeve, bitke za bebe i sta ti ja znam...i dok je komsija kolje ti se bavis humanim radom...

mozes istom tako da platis komsiji da ti zakolje svinju a ti odes u kucu i zoves ove neke humane brojeve, bitke za bebe i sta ti ja znam...i dok je komsija kolje ti se bavis humanim radom...


Haha, odlično. Ili zasadiš npr. drvo.

Опет Келт је срушио сву забаву и креативност, јер је дао тачан одговор :(

pa zna se bre za ovo... muslimani i jevreji vode racuna puno o tome dal im je hrana pravilno zaklana. sad sto ja to znam... valjda ih ima puno u irskoj :)

jest, mozes i da zasadis drvo...sljivku...da imas za dzibru...

Па знам ја да се зна, али ми нисмо знали, зато нам је било занимљиво да лупамо :)

Јавионе, мислим да си зајебао сад и Келтове линкове хахахахаха.

Znači šljiva, džibra, koma, nož, slanina.

e to, to Elek...i humanitarni rad...

Javio, ti si pobedio. Dobijaš svinju i nobelovu nagradu za humano svinjokoljstvo.

To, darujte snajkama rakiju i kobasice.

Edit : tim pištoljem vepra od 300+ kila ne možeš ni da ogrebeš. Provereno

Ал прво је обријеш, а не после клања. Како би јој дао до знања да је и она ЧОВЈЕК! Има и свиња своје достојанство. Купиш вака лепа звона, насапуњаш свињу и дељи...

http://www.kupindo.com/Glokn-levak-fisek-strugalo-za-surenje-svinja_slika_O_1774273.jpg

a mozes i da napravis zamku...na onu ranilicu svinjsku postavis secivo, dugacko, kako bi reko podugacko po ivici...i turis dve gomile kuruza...jednu na jednu stranu korita a drugu na drugu...i svinja jede jednu, jede drugu, opet prvu i tako pomera glavu levo-desno, levo desno i prereze sebi vrat...i hrana, kuruz jojh ispada kroz grkljan i ona opet levo-desno, levo-desno, gladna...

dakle nisi je ti ubijo, sama se zaklala a drugo bar je umrla dok je radila ono sto najvise voli, jela jel tako...

Motornom testerom

Uf sapunjanje! Mada bolje da je ošuriš, a ostalo spališ brenerom. Čistije i brže.

А гиљотина? Може ли се размотрити као потенцијално решење?

TOOOOOOO! Glava padne u bure sa vodom lolo