Prijava

На овој теми треба постовати или смишљати све поруке које данас будете добили и сутра. Нека крене неко ко је већ примио неку поруку.

uzo pusku i na rame stavijo
dobjavim hristos da se rodijo
dusman ga je vecma proslavijo
pogresnim se kalendarom vodijo

s porodicom cesnicu razlomi
najedi se ko svinja bez potrebe
onda malo stolicu polomi
sveti sava srecan je zbog tebe

YouCantHandleTheTruћ ??? шта ти је?

Lepog li jutros jutra,a jos lepse bice sutra. Sveto drvo kucu krasi nek se vidi SRBIN da si. Okicena SRPSKA kuca,rakija se pije vruca. Post se posti,vera cvrsta,a krsti se sa tri prsta. Daruje nam pravoslavlje ljubav,radost srecu,zdravlje! Svako dobro miran san nek donese badnji dan.

А што мени те поруке иду на мушкост, невера, најчешћи ми је одговор,"Хвала, такође." Али ево, написаћу пар.

Помози ми Господе пресвети, да ми ова честитка одлети, до Србина који чита ово , који слави име Исусово, којем куца срце Синђелића, а куне се мачем Обилића, да ће вјеру Христову да пази и да људску ријеч не погази, да се крсти и да се помоли и да своје православље воли. Да БОЖИЋ слави довијека,да на путу нема му препрека! МИР БОЖИЈИ ХРИСТОС СЕ РОДИ!

Брате мој, нека и дом твој испуни радост она иста због које посла Отац сина Христа,Јагње Свето нека ти је на спасење све будуће и започето МИР БОЖИЈИ ХРИСТОС СЕ РОДИ! (Зар се јагњад канонизују?)

У вечерње бадње сате порука им стиже брате,истина је,а не шала од Младића Генерала. Овако ми Ратко рече да честитам Бадње вече свим Србима српске крви међу њима ти си први ,нек те здравље и весеље прати поруку немој сваком слати ,јер генерал подвуче на крају ,прави Срби само је читају! (Ха, мени је првом честито, пуш'те га издајници)

Бадњег јутра Бадњак сеци,
као што су наши преци.
Па запуцај из пушака,
рад` душмана и Турака.
Нек` погане виде главе
како Срби Божић славе

Ова с младићем објаснила.

Comatose Јеси ли ти озбиљан ово за јагње или си заиста толико необразован?

Ja ovu nisam primio, no je slao:

Bla-bla, bla-bla, bla-bla zdravlje
Trala-lala pravoslavlje
Njanja-njanja-njanja sreća
Ovo-ono puna vreća
Ovaj-onaj... tuc-muc... nožić
La-la, la-la, srećan Božić!

Evo, moja omiljena:
Oj gospode sa nebesa,
Daj mi jednog mercedesa!
A po zelji Hrista,
Nek bude mercedes 300
Jer je mecka uvek u modi,
Mir Bozji, Isus se rodi!

Znam napamet! :D

E, a ova je još bolja, šalje je Matija Bećković:

Волео си ме Боже ниси крио И ниси од мене зазирао Ни одбацио ме ни укорио Ни кад сам сам себе презирао Нада мном си се наплакао И по јазбинама повлачио За мном си у ватру ускакао И под камење завлачио

На оба ока си зажмирио Кад си ме на делу затицао Само ти ниси сеирио
Ни руке од мене одмицао И ниси марио ни зажалио Што си се светини замерио Кад си се на мене самилио И пред свима ме загрлио

Волео си ме више но ико А више од мене о мени знао И када није други нико У мене си се поуздао Ал једно ми остаде жао И нећу никад прежалити Знам шта си због мене издржао Ал не умех ти се захвалити

Doduše, sad shvatih da možda moja zajebancija vređa nekoga ko me ne zna i ne kapira da ne mislim ništa loše. No, neću više... Srećan vam Božić, ljudi!

Ali poetski nagon koji se u Srbalja javlja ovom prilikom... Neprocenjivo!

Comatose Јеси ли ти озбиљан ово за јагње или си заиста толико необразован?

Не, смртно сам озбиљан, да ли можеш ти, о господару кобјашњавања да објасниш овој неукој глави, како могу животиње да живе по канонским прописима да би их црква уврстила у календар? Дај човече спрдамо се сви, што си негативан, опусти се.

Ја ни ове године нећу добити ниједну, јер сам ухватио фазон да мењам почетком децембра број телефона, и тако већ пар година... Као што ми нико није честитао НГ, тако нећу ни ове године морати да добијем епи напад од количине глупости којима ћете ви, на жалост, бити затрпавани...

Дајте неку за сутра, много зајебана да буде, да тролујем рођаке!

Ова је новогодишња, ал' ко је јебе, добио од друга. Трансфер само такав.

Da ti bude tvrd i dug tebi zeli tvoj drug da za tobom seku vene da najbolje jebes zene i da ih stavljas na slatke muke a picke budu pune ruke.Da te uvek na sex zovu i zelim ti SRECNU NOVU.

Valdemare, čimi se da sam ovo prvo već negde čitao među tvojim definicijama.

Дајте неку за сутра, много зајебана да буде, да тролујем рођаке!

Da mesto Hrista hodaš po vodi,
Srećan ti Božić, Hristos se rodi!
Da sve što želiš možeš da imaš,
Srećan ti Božić, Hare Krišmas!

... туга.

Hahahaha-
Murinjo,napiši nešto poput ovoga

Bla-bla, bla-bla, bla-bla zdravlje
Trala-lala pravoslavlje
Njanja-njanja-njanja sreća
Ovo-ono puna vreća
Ovaj-onaj... tuc-muc... nožić
La-la, la-la, srećan Božić!