Prijava

Niti je realno o tome pričati i očekivati to, pitao bih članove Vukajlije kako zamišljaju Treći svetski rat, novu kolonizaciju sveta i ostale posledice ?

Ja iam osećaj da će indusi svima da jebu mater ako izbije.

Mislim da će više biti na foru Hladnog rata. Kao negde se nešto zaoštrava i ljudi paniče, na TV-u se vidi više sukoba nego što stvarno ima, i onda bi zato uznapredovala kriza i došlo bi do još veće ekonomske depresije i tako to. Svi će da prave nuklearno oružije (ili da se prave da rade na njemu). Dosta bi se radilo na biološkom oružiju, ja bih preporučila rad na antraksu, da mu se malo modifikuje struktura kako današnji lekovi ne bi bili efikasni, mada kad se udahne već pravi veliku štetu. Ili ga jednostavno izlagati jako malim dozama antibiotika da stekne rezistenciju. Malo bi to potrajalo. Dovoljno je stotinak slučajeva i panika raste. Da, mogao bi neko da ukrade one rezerve Variola što postoje još samo u SAD i Rusiji, ili sao da pusti buvu da je ukrao, čak i ako vlasti demantuju, niko im ne bi verovao, ljudi se boje takvih stvari (iako nema mnogo razloga, bolest je totalno iskorenjena.... dok ima vakcine). Ili da se vrati kuga, jest da (mada se svi ne slažu sa tim) su antibiotici efikasni, ali samo jedan jedini bacil Yersinia pestis je dovoljan da izazove infekciju i izazvaće. Tako tim stvarima plašiti ljude i to bude kao Treći svetski rat.

Ja mislim da ce sukob zapoceti izmedju Koreja, onda ce se uplesti Kinezi, potom Ameri i Ruje, a onda smo u govnima.
UBR: Odlicna tema.

Ma brate, neka samo izbije! Lepo se unistimo i ajd lepo sve ispocetka ...

Nemci imaju cilj da na sve 4 strane izlaze na more.
Opet ce oni.

Trećeg neće biti zato što je kapitalistički sistem pobedio onog trenutka kad je pao komunizam to jest raspao se SSSR. Ko će skim da ratuje kad su svi povezani. Čudi me da do sada ljudi nisu shvatili da države više ne postoje naročito ne one nacionalne.

Neam pojma, pucaće ljudi iz laserskih kremenjača, bacati blutut bombe, nosiće se plazma panciri a šiptari će da kucaju šifre.

Не знам које оружије ће људи користити у трећем светском рату, али сам сигуран да ће се у четвртом гађати камењем.

Не знам које оружије ће људи користити у трећем светском рату, али сам сигуран да ће се у четвртом гађати камењем.

To bi bio i najoptimističniji scenario. Sve se mislim da četvrti rat neće ni doći ako bude trećeg. A ni peti i tako dalje.

Treći svetski rat već uveliko traje, gledate li vi vesti? Samo što nije globalizovan, nego se povremeno izvodi na različitim lokalitetima - Srbija, Itak, Afganistan, Libija... sad su na redu Venecuela i Iran, a nešto se šuška da Čile ima najveće svetske zalihe Litijuma, osnovnog sastavnog dela novih akumulatora...

Ако ме питате да ли ће га бити, биће га. и то у наредних десетак година. А после ћу ја својим унуцима да причам о интернету и вукајлији док им будем пржио пацове у сектору осамнеаест, бившој лесковачкој котлини.

То су локални ратови брус, за светски рат је потребан сукоб великих сила.

Treći svetski rat će se voditi tajno protiv celog čovečansta to jest protiv nas običnih smrtinika.
On je u stvari davno već počeo a vode ga eko-sekte koji propagiraju mržnju prema čoveku (raku ove naše planete kako nas nazivaju).
Kad populacija planete predje odredjen kritični nivo vladari sveta (čitaj šefovi mutinacionalnih kompanija i centralnih banaka) će verovatno izmućkati neku bolest koja će nas većinu pokosti a ostale sterilisati.
HIV je jedan od takvih veštačih napravljenih virusa, koji je gle čuda baš javio u toku velikog buma nataliteta u svetu i seksulne revolucije.

Има да почне на барикадама на Косову. Северна Кореја и Америка ће се добацивати нуклеаркама тако да од великог дела Азије и Америке неће остати ништа. Будући да ће две велике копнене масе потонути и да ће радијација отопити оне преостале ледене глечере ниво воде ће се дићи и сви ње се подавити. А ми Срби ћемо да се укрцамо на Ртањ и запалимо на Месец.

Trećeg neće biti zato što je kapitalistički sistem pobedio onog trenutka kad je pao komunizam to jest raspao se SSSR.

Demantuje te milijardu i po Kineza.

Treći svetski rat već uveliko traje, gledate li vi vesti? Samo što nije globalizovan

Pa ako nije globalizovan, onda nije ni svecki. Kaka' treći svecki rat, kak'e pičke materine. To je sad sve lepo prikriveno i zamagljeno da mnogi idioti to ili ne mogu ili ne žele da primete. Ali bi bilo lepo da se ostvari ono Ajnštajnovo proročanstvo, da se lepo ovaj govnarski svet vrati u onu pičku materinu odakle je i krenuo. I da, šta bre rade oni blesavi Severnokorejanci Šta je sa novim probama nuklearki i prestrašivanjem isparanoisanih Amera bre?! Jebote, ništa me više ne obraduje nego kad gledam Amere kako se seru od straha.

Moze se voditi jedino bitka za resurse. Borbe za zemlju odavno se vode mozgom i diplomatskim zavrzlamama, a ne puskom, steta sto to nismo skontali devedesetih. Sto se tice resursa uglavnom stradaju zemlje sa malo uticaja. Prvo se podigne propaganda protiv njih a onda najebu. Ne smeju Ameri na drzave koje im mogu parirati jerbo ce ih kostati dosta cak i ako pobede. Ali obzirom da nafte nestaje do kraja veka, nista nije iskljuceno. Rusija + Kina + Sev. Koreja + Iran + milijardu Hindusa + po koja arapska zemlja i neke latinoamericke zemlje (Kuba ima jako dobar i vazan geog. polozaj) sigurno nisu za zajebanciju, 'Zapad' jos nije pobedio.

e ljudi, nemojte svaku temu dispemujete, što ste toliko zaludni?

EDIT: obrisano.

Treći svetski rat već uveliko traje, gledate li vi vesti?

Ja se samo na Vukajliji informišem i mnogo ste me sada isprepadali. :)