Prijava

http://www.mondo.rs/s231537/Zabava/Muzika/Metallica_ponovo_u_Beogradu.html

Да ли је ово трол као и обично или је сада ипак истина не знам, али свеједно ћу да отворим тему. Ја ћу ићи макар црко и имо упалу мозга, а ви?

Карте су у продаји од 27. јануара.
Пише да ће свирати цео Блек албум и још пар ствари ван њега, тако да верујем да ће бити ВРХ!

Ето, ај да разглабамо мало о МЕТАЛИКАМА!

Ja idem 99%, nije trol, izašlo na ofišl sajtu.

ИДЕМООООООООООООО
ОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

Prifalilo malo para a pa aj da udarimo po trve (ili kako već glasi onaj usrani metalski žargon) pjesmama i albumu?

Inače Fejzbuče nisi mora otvarat posebnu temu o ovome, moga si to na postojeću (barem ja mislim da je Metalika ima), a ako nema, onda na onu "Metalika ili Megadet".

па знам ал касно сам видео. нема везе ионако има места на форуму :)

Ја ћу да идем ако буде све у реду. Шта ја знам шта све може да се деси до маја. Али и ако не будем могао да идем, моћи ћу лако да продам карту, тако да ћу сигурно купити чим буду у продаји. Купићу две. Сигурно нећу сам да идем на концерт. Хехехехе.

Znam da ima, no su umodovali jednoga lika što ne voli Metaliku pa ću ti zaključat temu a tebe banovat, eto, toga su umodovali. :)

Може он да га дућне, јебо га Кофаглоова :)

S Metalikom nikad nisi sam, jer "...svaki Metallica-in event, bio on javne ili studijske prirode, pohodi duh Klifa Bartona, jer je želja za životom u njemu bila jaka a još jače od njegove želje za životom je njegova želja da roka (bas)."

Tako da ne moraš kupovat dvije karte YouCantHandleTheTruћ. Kupi samo jednu a od para za tu drugu kartu kupi dva piva, jedno za tebe a jedno za Klifa.

Ja pročitala Металика КОНЦЕРТ & МАЈА на УШЋУ :)))

SLUŠA SE MJEĆALIKA! MASTA, MASTA, MASTA OF PAPEC AJm PULIN JOR STRINGS!

zdravlje Bože, idemo!

Ladno neko slusa to.

Ићи ћемо на металикеее.

bolje ite ucrkve,a ne na te vidi ih ma bjez

Обични секташи и ништа друго. Не волим ту музику, као ни њихове предконцертне обичаје.

А The Prodigy? Битно да пишеш о овим пушачима дроге. Минус!

METALIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA