Prijava

Preterase malo sa cenama,za snejk i dzudase tri i po.....

Иако не слушам Металику, само ћу рећи ово: Боље Металика него Мадона. Биће праве свирке, а не само сценских ефеката. За њих вреди дати паре.

turtleboy

Побогу, па није свако ко слуша Металику сатаниста!

Побогу, па није свако ко слуша Металику сатаниста!

To ti mislis, jer su i tebe zaveli....

Anarchyst
Побогу, па није свако ко слуша Металику сатаниста!
To ti mislis, jer su i tebe zaveli....

А зашто би неко ко слуша Металику или рок уопште, морао да буде атеиста и сатаниста? Нервира ме везивање рока за сатанизам. Ја слушам домаћи рок, а сви наши рокери су узоре тражили међу америчким рокерима, па је л' то значи да су и домаћи рокери сатанисти? Па нису. Па мени техно и комлетна елеткронска музика негативније утичу на психу од рока.

O jebo me kurac, pa zar može ovo još uvijek? Pa silovali smo sektaliku metaliku i kad je već bila buđava.

Dve reči:
METALCI SMRDE!

Fenderu...sve pjesme METALIKA kriju skrivene poruke u sebi, i tako stuju satanu...to su psihicke manipulacije kojih nisi svjestan...a

Haha, death metal i sportske patike.

Koji mentalci vidiš da su ono na zidu napisali svojim govnima...
Što bi moja baba rekla sektaši!

Jao bre, ja mislila neka normalna tema...
Nije li dosadilo?

Preterase malo sa cenama,za snejk i dzudase tri i po.....

Nisu preterali oni nego Džudasi, koji su mogli ladno da zalepe još 1000 dinara, al' plašili se da ovaj koncert neće da prođe kao prethodni.

Pfff, sektaši. UA!

Dragana ne spamaj ljudima temu

AAAAA METALIKAAAAAAAAAAAAAAAA METALIKAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAA
BLAAAAAAAAAAAAAAAAARGHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA METALIKA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JA JEBEM!

necem da slusam te metalike...

Ma oni su već živi mumificirani, iza njih stoji Warner Bross i vuče konce, cedi poslednje sokove života benda koji je nekada bio mnogo dobar. Još malo para, nije red da tako dobar muzički projekat propadne. Pobuna, mrak, enter Sendmen, Death Magnetic, krljkrlj dždždžd, zmije i šta ti ja znam, a kad vidim onaj znak WB, očekujem da odnekle iskoči Duško Dugouško i kaže: What's up, doc?

Не дај се ДЕЈВИ!! ДРЖИ СЕ ДЕЈВИ! Могу да те избаце али не и да те избаце!
Можда чу да одем на концерт да им кажем да нису требали да избаце Дејвија.

Једва чекам концерт! Идемо ћале и ја, обојица обожавамо Металику (мислим да је и њему омиљени бенд). Надам се да ће ми дозволити да га опељешим и да узмем неке карте што ближе бини. Мада имам и нешто својих пара па ако он неће, ништа страшно, ја ћу разрешити кесу.