^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. A да,знам да није хтео све фотке да отвори до краја.Ваљда хоће,и ја се исто питам.

  2. Kamo sreće da ih više nikad ne vrati.

  3. Ne vracajte opciju sa fotkama,smorile su preterano,ko hoce da kaci nek kaci postere.

  4. + 1 да не враћате то њесра.

  5. Уствари,најбољи је Алкалоидов предлог,шта модератори мисле?

  6. da, da, verovatno će biti posteri umeso slika na tom slajderu u bliskoj budućnosti. ne zato što slike mnogo smaraju, već zbog toga što se slike ne ocenjuju, a poseti da, te zaslužuju taj prostor više od slika :D

    to je bio nekakav plan, videćemo kada će se realizovati.

  7. A ja baš okačio jednu!Šteta...:(

  8. Није штета. Ту су фотке http://vukajlija.com/smesne/slike
    Само не боду очи толико. Више :)

  9. A kada će moći da se okače posteri?Nije da imam neki,ali pitam.

  10. samo da čestitam za ovo što ste uradili sa slikama,i bilo je vreme :)

  11. A čudno je bez slika dole. Sad ih niko neće kačati, izgubile su smisao (stavljanjem slika su se borili ljudi za plusOve). :)

  12. Bolje je sa slikama.Zašto ih ne vratite?

  13. Качиће их људи како би употпунили дефиницију. :)

  14. ово је безвезе...
    сад стоје дефиниције и горе и доле, а слике су баш биле лепе:/

  15. Budimo realni.. Koliko je ljudi kačalo slike da bi upotpunili definiciju? :) Vratite slike, baš je prazno.

  16. Ово је тема ^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ А не расправа о сликама, за све расправе имате друге теме, држимо се првог поста то јест тачке 2 и 3:

    U CILJU PREGLEDNOSTI TEME, SVAKI MEDJUSOBNI RAZGOVOR ILI POST KOJI NEMA FORMU PITANJA VEZANOG ZA SAJT BIĆE OBRISAN. ISTO VAŽI ZA OFTOPIK ILI SPAM.

    SVAKI PONOVLJENI OFTOPIK I SPAM ZA SOBOM POVLAČE BAN, BEZ PRETHODNOG UPOZORENJA.

    Молим вас да ако већ постоји одговор на постављено питање не стављате још постова како би се одговорило ауторима који још чекају свој одговор

  17. питање за модераторе:
    где се налази тема за расправе о сликама?

  18. Pohvala za slike. Je li proradila opcija za brisanje glasova? Čini mi se da sam popio mini hejt. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.