^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ 1

  1. Е, то ти може рећи само онај који га је банова.

  2. Ti što si ga banovao, odbanuj ga, ipak je on samo jedna bezopasna kurcotresina.

  3. Da li je proradila opcija za brisanje hejta?Nisam bio nekoliko dana na sajtu, i mrzi me da gledam prethodne strane.

  4. zasto onde dole, pored kopirajta u dnu stranice, pise "2007-2009", a sada je 2010. godina?

  5. DA SE JAVIM! Ja sam otvorio novi nalog pod imenom Šejtan1! promenite ga u šejtan a stari iskljucite koji pod nazivom ,šejtan,! hvala puno!

  6. @ šejtan: uskoro (čeka se večeras ili sutra ujutru da dođe čovek koji može to da uradi)...
    @ evomene: uskoro (čeka se vikend najverovatnije)...
    @ nickname: uskoro (čeka se prelazak na novi server)...
    @ mesa: nisam banovao, ali kapiram da će se to rešiti uskoro...

  7. Nesto bih htio da podjelim s vama: nikad nisam bio neki poseban autor, al' cini mi se da u poslednje vrijeme pocinjem da pisem zestoka sranja. Ako zna neko dobar nacin za izlazak iz ovog perioda, slobodno moze podijeliti...
    hvala :)

  8. Срање је релативна ствар. Ја кад год сам писао срања, испадала су углавном дефиниције дана. А паметне ствари нико не примећује.

  9. mogu da te banujem zbog spema na jedno nedelju dana.

    ljudi bre, ovo bi trebalo da je "kao" neka ozbiljna tema...

  10. У праву си. Да га банујемо? А? А?

  11. s obzirom da sam jos "ziv", samo cu da izrazim blagodarnost :)

  12. Gde se nalazi tema ''Crtani filmovi''?Mislim da je bila u kulturi, ali nije.Imalo je zanimljivih stvari...

  13. Da li možete autora ovog stiha da opomenete da me ne čačka.
    To mu nije prvi put.
    Hvala
    http://vukajlija.com/forum/teme/7178?strana=6#post_319439

    #regulisao, ako se ponovi reci pa da kratimo. :)

  14. Цртани филмови су у дому за незбринуте теме.

  15. Molio bih prvog slobodnog moda da ubaci D u naslov ove definicije http://vukajlija.com/fubalerska-slina/115426
    Dva meseca mi je trebalo da primetim da sam progutao slovo.
    Hvala unapred.

    #odradjeno

  16. Да ли је у питању баг на Вукајлији или на мом веб претраживачу?Наиме,више нема слика на доњој линији,па не могу да тражим дефиницију кликом на слику.

  17. Sad i ja videh. Nije bag. Verovatno su sklonjene iz nekih objektivnih razloga. Preživećemo:)

  18. Објективних?:))) Да није неко превише спамовао?

  19. Баговале су фотке опасно синоћ. Вароватно их је Вукин ћале искључио због тога.

  20. Па хоће ли их вратити? :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.