Prijava

Како до јаја игра е!

Radjarde svaka cast za pozdrav. :D

gambi, recu belom da si hejter! NA JE BO SI!!!

Deste

Ае онда и ја да вас љуцки поздравим једном...

Пријатељи, браћо, кумови, овом приликом желим да поздравим све вас, вас предивне људе добре воље који својом духовитошћу креативношћу и виспреношћу обасјавају тамне буџаке средњошколског живота мог нејбачког, и вас који ми у сваки боговедни дан уткате део себе и тиме постајете део бића мога и као такве, ја по законима природе не могу да вас не волим, јер кад не бих волео вас, не бих волео ни себе, а то није хришћански, а ја сам иначе побожан човек и као такав љубим ближњега свога као самога себе, те вам поручујем да вас волим као што трава воли земљицу која јој живот пружа, баш као сте ви мени подарили нови живот када сам се регистровао у најтежим тренуцима живота када сам ћопао кроз тмину живота разочаран у похлепне људе и људе пуне зависти који су ме натерали да свој животни пут наставим ош јачи, гледајући исти са друге неке позитивније стране и волећи сваки тенутак који проведем миришући дивне миомирисе тек пробујалих трешања и купајући се у сунчаним зрацима који ме попут магичне прашине прекривају и воде у други свет у ком нема ратова, мржње, похлепе и лажи, где сва богоумилна бића живе под једним заједничким кровом саграђеним договором братством и јединством какво никада раније не беше виђено и које би задивило и највеће ујединитеље народа и народности који икад крочише овом малом планетом, мањом од мајушног мрава наспрам сунцем окупаних житних поља Украјине, дивне земље у којој живљаше дивни, неискварени људи, попут Срба, али Србе је уништила жеђ њених вођа за моћћу и материјалним који не схваташе да је духовно,оно то заиста вреди и што се цени.

десте

Не дајте да нам умре тема!

ДЕСТЕ

хеееееј, ћаааао :: :*