Prijava

Nije to kurac no KURČINA!

I priznaće, vi srbijanci ste stoka, uništiće vas moderni ko tuš traka muve. Spašćete na BG pašaluk, kako je i bilo i kako treba da bude.

Ајде бре, мојне да спемујете великосрби.

Ja sam Bošnjak, musliman, i mrzim kad vidim da bosanski Srbi traže da se odvoji RS od Bosne. Bosna je jedna, jedina. Spoj tri nacije. Vrijeme je da se počnemo poštovati međusobno.

http://www.youtube.com/watch?v=Pg5LbxQuX0w

Da, velikosrbi kad se borimo za sebe, a koji ste onda vi kurac kad želite da nas asimiluju ovi obrezani mudžahedini iz kojekakvih bliskoistočnih kuraca? Ne želim da dijelim svoj životni prostor sa mudžahedinima koji su mi klali đedove i očeve da ne bi i mene klali sutra a klaće, tako su zadojeni. Tražim li puno?

http://youtu.be/Xtk5LG8xvfw
И 21 годину касније стоји све што је рекао. Објашњава узроке рата, објашњава шта је темељни проблем у БиХ и данас и зашто ће се БиХ и формално распасти (фактички се распала 92). Зато су медији касапили овај говор и вадили неке ствари из контекста.

Da, velikosrbi kad se borimo za sebe, a koji ste onda vi kurac kad želite da nas asimiluju ovi obrezani mudžahedini iz kojekakvih bliskoistočnih kuraca? Ne želim da dijelim svoj životni prostor sa mudžahedinima koji su mi klali đedove i očeve da ne bi i mene klali sutra a klaće, tako su zadojeni. Tražim li puno?

Jaro moj, samo ću ti reći da je rat vođen na prosturu BiH, a ne u Srbiji. Znači, klali su nas, klali smo i mi, jebiga. Ali to je druga priča. Moraš shvatit da niko od toga nije imao koristi. Je li ti govori šta činjenica da je umrlo oko 94 hiljade nedužnih civila? Govorili ti to šta, pička mu materina?!

Da, velikosrbi kad se borimo za sebe, a koji ste onda vi kurac kad želite da nas asimiluju ovi obrezani mudžahedini iz kojekakvih bliskoistočnih kuraca? Ne želim da dijelim svoj životni prostor sa mudžahedinima koji su mi klali đedove i očeve da ne bi i mene klali sutra a klaće, tako su zadojeni. Tražim li puno?

Друже, ЛОЛ. Много сам ових прича о рату чуо, а и малтене цела фамилија ми је учествовала у истом. Питао сам нешто Џимија, само зато сам на теми.

A DOBROVOLJAČKA? TO NIJE ZLOČIN, A? TUZLANSKA KOLONA, A? Zašto nema procesuiranja, velikosrbomrzci? Za to vas zabole kurac, bitno je vama da se raspravlja o BOSANAC-KURAC-PALAC.....

ne volim žutu boju, to mi je najružnija boja na svijetu i zato neću da priznam Bosnu i h
Hercegovinu
al zato crvem bjel plav to je sSrbin prav priznajem :DDD

TAKO JE EKLIPSEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOVOUUUUUU!

Realno boli me kurac za jedinstvo Bosne. Ja šta želim jesu tri stvari:
1.

Da narod na tom prostoru počne bolje da živi.

2.

Da ne bude rata.

3.

Da ni jedna nacionalnost ne ispašta.

Znam da je nedostižno ovo sve, ali eto to su moje želje. Pričati o velikom jedinstvu za sada bar nije moguće, bolje je da postoje entiteti kao dve države u jednoj, sa sada to ipak funkcioniše, jeste bangavo ali radi pos'o. Potrebno je pustiti vremena, videti kako stoje stvari i onda rešiti šta nam je činiti dok se prašina malo slegne.

Кифло, мојне бити паљевина. Опусти се, огули јабуку, прочитај природу и друштво, да ви'ш како кул ствари има ту. Што се тиче Босне, проблем је у квази патриотизму политичких моћника који константно испуњавају пук босански националистичким набојем, уз помоћ којег сваке године добијају власт. Пусти марви Бају Книнџу на политичком скупу, да ви'ш како срце игра, сутра ће стомак, али нема везе. Срећа по њих па имамо говеђи менталитет, све док то не скапирамо нећемо нигде стићи, док не скапирамо да их треба говњивом мотком, нема нама помоћи.

boli me kurac za jedinstvo Bosne.

Meni je Lukse to itekako bitno. Nema ove tri stavke bez ovoga.

Ja sam opet suprotan: ogradimo jebene granice, svako po nož u ruku, ko prvi zamahne taj će da pretekne, dok su još svježe rane. Jedino tako može da se riješi problem obrezanih mungosa, bradatih četnika i vatikanskih srbomrzačko-ustašoidnih šokčina.

Meni je Lukse to itekako bitno. Nema ove tri stavke bez ovoga.

А шта тебе Чемпи јаране, боли јаје за јединствену Босну, шта ти имаш од тога? Је л' ти у џепу више? Не разумем то никако. Сад да се одвојимо, ја бих почешао мудо.

Meni je Lukse to itekako bitno. Nema ove tri stavke bez ovoga.

Meni je važno da ljudi počnu bolje da žive, koje god vere i nacije bio. Ne bi trebalo to jedinstvo forsirati, kako narod odluči neka bude.

А шта тебе Чемпи јаране, боли јаје за јединствену Босну, шта ти имаш од тога? Је л' ти у џепу више? Не разумем то никако. Сад да се одвоји, ја бих почешао мудо.

Ima itekako, Bosna je moja zemlja, mi svoje ne damo. Banja Luka nije ni srpska, ni bošnjačka ni hrvatksa, nego bosanska.

Tako isto važi i za ostale gradove u BiH, bilo da se nalaze u Federaciji, RS-u ili da je to Brčko.

Odjavljujem se, ovo je beskonačna petlja, a niko neće staviti "breake".

Da dodam još nešto: Da je spajanje i zajednički život valjao jebiga Jugoslavija bi još bila živa, i iskren da budem, ne bi mi uopšte smetalo da živim u toj državi. Ali jebiga, ne lezi vraže, raspala se, i to u bolovima. Zaključak je jednostavan, nešto tu nije valjalo... Sad bi trebalo vrlo mudro rešiti i razmisliti šta dalje raditi.

Свако на воју страну, у миру се разиђемо и играмо фудбал једни против других и прозивамо се на националној у једном пријатељском и здравом ривалству.