Prijava

Ko se prijavio, kad' su zanjih 5 postova bili u fazonu "jbg, nema vosa, ono-ovo"
Oni koji su se prijavili vide fejsa kako piše "NEMA FUDBALA SUTRA, SLEDEĆE NEDELJE, POZ".
Prijavljuješ se????

EDIT: PRIJAVLJIVANJE JEBENO

Prijavljujem se, ako već nisam.

BEZ ZAJEBANCIJE, SUTRA OBAVEZAN VOS!!!!!

AJMO DALJE

EDIT: AJDE, JEB'O BAS KURAC ACE VONJAVE NOGE

Zašto nemaš prijatelje iz detinjstva BLZ?

šta s' poč'o i ti da me jebeš?

A ne brate al ono, imaj dostojanstva. Šta kurac moliš za fudbal. Da je sreće da se skupite u 3 reči...

Igram ja fudbal i ovde, al' dojadio mi.

Nije kurčina, fejze, nemoj da me nerviraš, ozbiljno ti kažem. Nemoj da pišeš tako.
Da si napisao da dolaziš, onda bi se još neko prijavio, sad' se niko ne prijavljuje jer ti jebeno sereš. NEMOJ VIŠE DA SEREŠ BRE.

PRIJAVLJUJTE SE ZA U 18H DANAS

1: BLZ
2: Agilni

AJMO DALJE

vidi gore, mislim da se i agilni prijavio.

Mislim da i piše na listi.

EDIT: AJDE, PIČKE RASPALE, NA VOS!!!!

1: BLZ
2: Agilni

Blz protiv Agilnog. Biće zajebana tekma.

banućemo tomodril, ol, blaž i ja negde oko tamo tako

WTF?

EDIT: PRIJAVLJUJTE SE!!!

1: BLZ
2: Agilni
3: Još jedan moj drug

BLZ, jebi ga, kad sam konstatovao kurčinu, konstatovao sam da nema fudbala. Jebi ga.

Žao mi je jedino ovih što su u fazonu da banu, ali ekipa za basket u kraju je danas bila konkretnija (a došao bih da nas je jutros bilo makar 6 u fazonu da dođemo, za 3 na 3, jer, uz dužno poštovanje, 1 na 1 te perem žmureći, lol).

Imam predlog, pošto mi je ovo uzaludno okupljanje nedeljom za nedeljom mučno...

Da mi ovo batalimo do završetka Svetskog prvenstva, a da onda 13.07. na dan finala organizujemo WorldCup VOS, gde će biti fanovi jednog finaliste protiv fanova drugog finaliste, a onda posle par fudbala odemo svi u neki fićka i gledamo finale (u 21h)?

Panonaro, aj ne seri.