Prijava

Odričem se Totenhema. Neka se snalaze bez mene, kako znaju i umeju.

Tebi je baš baš dosadno a?

Kad tebe nema sa tim neonkama, smorih se živa.

Tražim neko veće pakovanje...

Požuri ili će osvanuti još nekoliko tema.

Одричем се гузице безвредне, мисли зле, битисања нељудског и душе неверне.

Одричем се нолајфа!

ODRIČEM SE PUBERTETA!!8

Odričem se kruva, kole, kolača, čokolade, večere, grickalica, piva (ako pivo ne stavi veto)...

Одрекао сам се пушења, дваес дана и ево опет почео.

I ja se tako odričem, po nedelju-dvije ... i onda opeeeeet ..

Odričem se reakcija.

Odričem se komentara koji sam ostavio na ovoj temi pa ga neko obrisao...

Одричем се вечере.

Odričem se SRBIJE!
Ovakve se Srbije jednostavno moram odreći! Jednostavno, nema mi druge. Ova je država nastala na krivotvorenju ekonomskih bilansi, tako da cela njena ekonomija postoji kao virtuelna ekonomija, sa lažnim pomoćima sa Zapada i sa Istoka, na kojima počiva celi ovaj raspadajući ekonomski sistem. Ova zemlja počiva na krađi novca iz državne blagajne koji se vraća u zemlju kao fiktivni dug, na pranju novca za mafiju, na organizovanju droge, logistike za sve druge oblike krijumčarenja preko R.Srbije za zemlje Europske unije. Ova zemlja je nastala na partitokratskoj koruptokraciji, dobro organizovanom sistemu političke korupcije. Ova država je nastala na pranju mozga domaćeg stanovništva putem kontroliranih medija i uopšte jednom introvertiranom, autističnom, bolesnom načinu življenja.
Jer ovako, srpsko je društvo i kultura, jednostavno, bez budućnosti, osuđeno na propast.
Uzdravlje!

Odričem se svog brata, jebem ga u usta retardirana. Odričem ga se u korist države, pa nek oni vide šta će činiti sa njim!

EDIT: DRŽAVA DURADI NEŠTO!

Odričem se SRBIJE!
Ovakve se Srbije jednostavno moram odreći! Jednostavno, nema mi druge. Ova je država nastala na krivotvorenju ekonomskih bilansi, tako da cela njena ekonomija postoji kao virtuelna ekonomija, sa lažnim pomoćima sa Zapada i sa Istoka, na kojima počiva celi ovaj raspadajući ekonomski sistem. Ova zemlja počiva na krađi novca iz državne blagajne koji se vraća u zemlju kao fiktivni dug, na pranju novca za mafiju, na organizovanju droge, logistike za sve druge oblike krijumčarenja preko R.Srbije za zemlje Europske unije. Ova zemlja je nastala na partitokratskoj koruptokraciji, dobro organizovanom sistemu političke korupcije. Ova država je nastala na pranju mozga domaćeg stanovništva putem kontroliranih medija i uopšte jednom introvertiranom, autističnom, bolesnom načinu življenja.
Jer ovako, srpsko je društvo i kultura, jednostavno, bez budućnosti, osuđeno na propast.

Шта?

Da ne zaboravim!

Odričem se značke koju dobih zarad šes odabranih reakcija. Tačnije poklanjam ih Institutu za majku i dete!

Moje malo je nekome puno. Fala lepo, molim modulaciju da prebaci značku.

Одричем се другарице из клупе јербо није хтела да се хефта са мном кад сам је то лепо питао. Какав је то начин????!!!!1