Prijava

Сварог
Навијаћу за Шпанију, Италију и Ирску, иф ју ноу вот ај мин... :)

Znamo i šta misliš i šta želiš, nacionalisto...

Све ми се чини да ће Италија и Енглеска још по групама да испадну.

Да пробам са прогнозом.

Група А, пролазе Пољаци и Руси;
Група Б, Немци и ово ће да буде зајебано, али нека буде Холандија због Марвајка;
Група Ц, Шпанци и Храти;
Група Д, Французи и Енглези.

Четвртфинале

Немачка избацује Русију;
Шпанија избацује Енглеску;
Пољска избацује Холандију;
Француска избацује Хрватску.

Полуфинале

Немачка бије Шпанију;
Француска бије Пољску.

Финале

Немачка - Француска 2:1

одлични текстови на тарзанији, мало препаметује окс понекад ал у суштини супер
http://www.tarzanija.com/tag/evropsko-prvenstvo/

Баш сам сад читао, није лоше.
Чини ми се да сам испрва мало преценио тимове Украјине и Хрватске, а потценио Енглезе. Мало сам гледао тимове и чини ми се да Француска има страшан тим. Насри би могао да буде играч првенства. О Шпанији и Немачкој не вреди трошити речи. Холандија ми не делује онако јака као што је била пре две године, мада ко зна. Италија кошта курац.

Ne bih tako lako talijane otpisivao jeste da nisu ni senka onog što su bili nekada al ipak su to žabari

трипујем да Енглеска може да искида већ једном

Гледаћемо, како ствари стоје, поново Шпанце и Немце у финалу осим ако костур не учини своје па се нађу пре финала (што не бих волео). Мада ту и Холанђани могу да умешају прсте, од Француза нема ништа као ни од Енглеза што је за њих већ пракса. Не искључујем опцију да буде изненађења као Грци ономад, лично волео бих да то буду Хрвати. Ајмо Швабе до пехара!!!

Po meni švabe favoriti jel igraju konstanktno dobro i drago mi je što se nalaze u grupi sa jakim ekipama da to i dokažu i dokazaće.Moje porognoze ko će proći grupnu fazu:
A grupa - Rusija i Češka

B grupa - Nemačka i Holandija (neće biti lako sa Dancima ... dok Portugal nema tu šta da priča u grupi)

C grupa - Španija i Hrvatska

D grupa - Engleska i Francuska (Francuzima neće biti lako sa Švedjanima isto kao Holandjanima sa Dancima )

Iznenadjenje na ovom prvenstvu sigurno mogu da budu DANCI ... I prvi meč sa Holandijom će dosta toga pokazati.

Испушиће га Данци, усраће се... Имају солидну екипу али доста младу, сјебаће их трема...

Voleo bih Rusi da iznenade, mada po nekoj "небеској" pravdi brate Lale da osvoje, odličan tim, samo bez udarac tipa niskih!

Očajan tekst na Tarzaniji...

NEKA PATI KOME SMETA, HRVATSKA JE PRVAK SV'JETA, NEKA SAMO SUZE RONE, MI IMAMO ŠAMPIONE!!!

U BOJ, U BOJ, ZA NAROD SVOJ!

Naprijed komšije!

Ja ću da navijam za Francuze kao po običaju..

Jako dobra ekipa, još selektor nije Domenek degenerik i ima sasvim solidne igrače
Ben Arfa bi bio trebalo da bljesne sada jer ima odličnu sezonu u NJukaslu..
Tu je i stari mudonja Riberi ..
Nisam ih baš gledao u poslednje vreme al po izboru igrača izgleda da će igrati
4-3-3
Odbrana je dosa tanka sa Koščelnim i Meksesom, nema onih neprobojnih čamuga kao pre.Na spoljnim pozicijimama Evra i Kliši .Zadnji vezni bi bio M'Vila i još neko (možda AludiDijaara ) a ispred njih Nasri
Napad predvodi trio Ben Arfa - Riberi - Benzema...
Većina igrača pripada onoj mladoj selekciji koja igra zajedno od pelena, generacija 87

Za Italiju tradicionalno, mada nemaju neki tim.

Имате сад на спорт клубу легенде Реала против легенди Манчестера.

Navijaću kao i na prošlom svetskom za Holandiju, ali imam osećaj da će usrati nešto odma' na početku. Drugi favorit tradicionalne Švabe.

Naprijed komšije!

oš vako navijati za srbiju na SP... pošto će oni jedini biti odavle dolje :))

PANCERI, PANCERI, TO SU PRAVI MOMCI...