Prijava

фаца добио парохију ван града па се курчи кад дође с бембаром у дгра

хахахаха, ош курац, мој рођа електричар ми поставио тајне камере по свим собама у свим становима, надгледам вас све, неш побећ, и да, леп ти тај младеж на гузу лололол

Таман сам написао (па обрисао јер ми је било глупо), да су у свим собама постављене камере и да само неки смеју заиста да кажу "ја јебем"!

Vidra je najveci user koji u tom gradu dobija 3 puta godisnje na lotou.

Повољно продајем слике голе модераторке, заинтересовани нека се јаве да договоримо примопредају. Једна слика 100 евра и дајем гратис голу слику рендом вукајлијашице. Ако се јавите у следећих 10 минута добићете и слику на којој се види Локси како блајви Џимију за одабрану.

A Mилојко (МОД ЕДИТ) je Slavoljub iz Slagalice. :D Tj. YeahBatch. :D

Nemoj da odajes moj tajni identitet. Ja sam se ovde predstavljao kao Milojko.

Ja sssssss, sam.. sam.. ja samo dežuraaaaam ovde...

O matero, ni ime se ne smije znati! Kakva cenzura! :D

Slavko je glavna trandža u gradu ololo

Пожурите, још мало па нестало! А и јуре ме модови да ме кастрирају и отму слике, ђокош мурији, слобода пацову! Добро је да живим у канализацији.
Такође продајем снимак на коме се види иницијација Стефана Костића у модераторе, скромна цена од 500 у европској валути, нећете се покајати.

Ол стар тим Вукајлије изгубио 2:1 од ол стар тима Партије уједињених пензионера Србије, али су оставили срце на терену.

ријешили смо проблем идентитета, мала видра ће да буде накратко анатемисана

Kul, moj prvi ban :D

ухапшен локси јер је покушао да дође до стефанове "иницијаторске" слике преко певетеа

али су оставили срце на терену.

Ko je ostavio srce na terenu, penzosi? :D

Slavko je glavna trandža u gradu ololo

Ja bih rekao da ova titula ide glat Butu. :D

Тако је, ја сам га потказао код модераторке која од мене купује слике младих вукајлијаша и мастурбира на њих, не смем да кажем која јер добро плаћа а кинта увек треба. Није 'тео да плати него хтео на кварно да ми отме, децхко Локси.

мала видро, сад си пунољетна, такорећи, легална :Д

Meni rekoše da sam izgubila nevinost, al' more i to :D

To sam joj i ja reko.