Prijava

Pa nešto tako sam tripovao. Kako se mi dogovorimo tamo na temi za fudbal ostavimo ovde i igramo i jedno i drugo.
Meni recimo subota ne odgovara jer radim često, kao i recimo Agilni i Gonzo, ma mnogi. Neki pijanče petkom....nekako je nedelja najbolja. Tako da svi zajedno, udruženim snagama na SPORT!!!

TAKO JE KURAJBERUUUU, DA SE OKUPIMO KO LJUDI

Ne, realno bi valjalo iskombinovat', ja sam malo manji levat u basketu nego u fudbalu, tako da sam za.

Ma da bre. Nedelja, dan sporta. Ozbiljno basketaši banjavajte, odlična ekipa, odlično druženje, nećete zažaliti.

СКЕТ БААААААА

E супер је та идеја, јер ми сами никако не можемо да се скупимо. Само мене јебе факс, и ове недеље и оне тамо имам испите. Ал не брините се, фудбалери, једном има да дођемо и да вам покупимо људе и покажемо шта је прави спорт опааааааааа!!!11

да вам покупимо људе и покажемо шта је прави спорт опааааааааа!!!11

Hehehe, izgled ponekad vara. ISTAMBURGIJAĆEMO VAS!

Закуцаваћемо преко вас маказицама главом са шесдвајеспет.

Igraćete vi kurac, svi bi da igraju al' da ne dođu! PA NE MOŽE TAKO, JEBEMUĆIVOT!

Ja ћу да дођем! Али не следеће недеље и оне тамо због испита. Држава дуради нешто.

Ej basketaši ako dolazite, u 11:00 kod Stonhendža na Adi. Da se družimo i zezamo. Jel dolazi neko od vas?

Ја возим здругарима мало дужу трасу бајсем сутра раном зором, можда ме пут нанесе на Ли Ади, па ћу да се јавим ако препознам неку лобању на теренима.

Ja isto ne mogu, moram do faksa a i prehlađen sam ko kerina.

Ne sutra Radjard neg u nedelju...

A ako ne možete ove nedelje nema veze...igramo svake

Eto ja sam raspoložen za nedelju, biće i lepo vreme. Daj bar četvorica da nas se skupi za minimalac.

Dođi ti grujane u nedelju u 11:00 kod stonhendža pa ćemo da se bavimo sportom malo...

ja ću za sketba

Zajebavaš me, stražnji put sam igrao fuzbal u trećem osnovne, suncetijebem. To je skoro pre dvajes godina u dinarskoj protivvrednosti.