Prijava

Saću nešto da vam ispričam ali nemojte nikom da kažete. Jedna me riba podmićivala gurmanskim pljeskama u Stepinom vajatu samo da budem s njom. Znala je da imam djevojku. Ma duša od žene. Al jednom sam joj kupio ružu tako da smo kvit.

evo:
četvrtak, 14. jun 2112. 12:00h
Branko Milićević Kockica
JULIJA I ROMEO ( predstava za decu)
Pozorištance Puž,
ahahahahhahahahahaahha

evo:
četvrtak, 14. jun 2112. 12:00h
Branko Milićević Kockica
JULIJA I ROMEO ( predstava za decu)
Pozorištance Puž,
ahahahahhahahahahaahha

Ma, to je neka njegova prerada, bre. Sa gomilom pesama, razume se. Neć' tu biti mrtvijeh :)))

A što ste fini u pičku materinu. Znači vako, zatekneš kako ti se ženska/momak trpa sa četri crnca u dupe i dva Japanca usta. I nije kurva/idiot raspali?

A što ste fini u pičku materinu. Znači vako, zatekneš kako ti se ženska/momak trpa sa četri crnca u dupe i dva Japanca usta. I nije kurva/idiot raspali?

+1

Brate, ako se momak trpa sa četiri crnca vataj kameru i snimaj, možda neke pare dobiješ....

Internet je to odavno prevazišao. Možda bi bilo šanse za nešto ako uhvatiš kako lik probija kurcem tijelo električne gitare i potom penetrira sakatom Čiroki indijancu među rebra dok mu midžet feministkinja odsijeca jaja, vadi oči onom prvom i meće po testis u očne duplje. Klip bi se zvao Hard penetrejšn.

A što ste fini u pičku materinu. Znači vako, zatekneš kako ti se ženska/momak trpa sa četri crnca u dupe i dva Japanca usta. I nije kurva/idiot raspali?

pa jee...al ovo je tema o bivšama-bivšima. Ako je neko doživeo ovo posle raskida, tj da mu se cura-momak kreše ko nenormalna-a, neka se zapita malo on-a....il oboje.
ma, ko ih jebe.

Ja to reko ko razlog raskida. Jer ljudi se jebu mimo svih prirodnih i društvenih normi. Ja mislim da bi poneki i rekli ženskoj "Jebo te ćaća!" ukoliko se to trpa poneđe i u pičku.

to je onda jedan sasvim,sasvim valjan razlog za raskid, i kasnije za tvorza.

-De pičke!
-Jebo te ćaća, uze me u dvije riječi!

Исто тако можеш рећи да је сујета та што не дозвољава људима да признају грешку. Ако искрено кажеш ''јеботе где су ми биле очи, кој курац сам радио са овим/овом све време'' онда можеш и да китиш надимцима.... Мада опет није кул некако....

Тек сад видим...

za neke se pitam di su mi oči bile, ali nisam ni ja cvećka, pa mi je bolje da ćutim.

Хехехе свиџа ми се ово, искрено :)))

О бившим/а и покојницима све најбоље. Како ово смртно звучи лололо :д

Jednom sam uvatio žensku sa mojim prijateljem. Napravili smo trojku i raskinuli s njom. nas dvojica smo sad nerazdvojni.

uf,mora podelim,imao sam jednu koja me prevarila za moj 18-i.

Курва распала

toliko o tome

Jednom sam uvatio žensku sa mojim prijateljem. Napravili smo trojku i raskinuli s njom. nas dvojica smo sad nerazdvojni.

http://www.partykrakow.com/kracking-blog/wp-content/uploads/2009/12/gays2-194x300.jpg

Nešto ovako lololo ???

Jednom sam uvatio žensku sa mojim prijateljem. Napravili smo trojku i raskinuli s njom. nas dvojica smo sad nerazdvojni.

Znam, to je onaj iz '98 kad Tom Kruz... Ne lazi ovaj posten narod ovde.

Prof pogodio heheeh

Ae malo da osvežimo...

Pozdrav svim mojim bivšim, nisam vas bio vredan :(