Prijava

Namerno sam dao naziv temi poput one nezanimljive emisije na RTS.
Dakle ovako, potrudiću se što kraće. Nisam bio na sajtu 15-ak dana, dođem i vidim sledeće:
Najpopularniji poster za juče (12.5.2012.) ima smajli u sebi, ostale shodno tome nisam hteo ni da gledam.
Najpopularnije definicije za protekle dve nedelje, simpatičnih par, sleng među popularnijima, inače sranje sleng definisan na nivou 2007. koji je sajt prevazišao pre mnogo vremena.
Najpopularnije reakcije: redovno se brišu i ok su po kvalitetu.
Forum: 15 ljudi se smara na 20-ak političko-informativnih tema.

Pitanje: Šta radite modovi, članovi, autori, bre?
Tj. šta radite da ovo promenite?
Odnosno da svedem sve na jedno pitanje: Zašto ste svi toliko smoreni i je l' imate neki predlog da to promenimo?

P.S. Uzeti u obzir da volim ovaj sajt, te da je kritika dobronamerna a ne zato što bih da pokažem da sam neki kurac jer nisam.
Pozdrav.

дрвимо курац.
поздрав.
едит: у позадини нека јебачка песма, као што иде у емисији кад цитирају неког.

Šta radite modovi

Тја, што ти ја знам... Ја тражио фаци торент, сад ево чатујем са другом да идемо на спремање и тако... Ти, што има?

Лајфовање узима замах

Страјкане, ти си био да јебеш, свиђело ти се како ти је курцу топло и сад си наша нама ође да објашњаваш како је досадно, ај не спрдај се, ми не јебемо, немамо кад ни курац да издркамо осим ако пвтујемо са неком вукајлијашицом па успут....
Опушти се и пушти нека те носи овај вртлог смора

Што рече Рамбо Амадеус, то је исто ка мува кад се врти око говнета, има на 10 цм поред сок од јабуке али се она и даље врти око говнета :)

poput one nezanimljive emisije na RTS.

nezanimljive

Повуци рИЈеч! :Д

Не знам, мени је на овом сајту већином лепо. Зезање, ово, оно... Могу мислити како је тек до јаја било пре годину-две(?), кад вам се сад не свиђа.

СМарко
Страјкане, ти си био да јебеш

јесте, јеб'о, јеб'о, па окренуо страну у књизи "нови јавни менаџмент", ллоло
но сад завршијо с роком па дош'о мало да подпрцкује. :)

Nisam smoren, pišem defke kao lud, ali se slabo čita, jebi ga. Ne radim ništa konkretno jer ja ne mogu ništa promeniti.

Stari se Strajo...stari, tesko da jedna stvar coveku moze biti podjednako zanimljiva godinama...tako i ovde ljudi ili se zene, ili im je doslo iz guzice u glavu pa strebaju, a neki jednostavno nasli novi vid zabave bilo lajferisanje ili neki drugi vid onlajn zabave, a nove generacije vukajlijasa (cast izuzetcima) ic ne valjaju

Добро, сад и није толико критично, јесе сећате кад је Данкан отваро тему и тражио да се врате курац и пичка на насловну хахаа...е тад је било дно

P.S. Uzeti u obzir da volim ovaj sajt, te da je kritika dobronamerna a ne zato što bih da pokažem da sam neki kurac jer nisam.

uprkos ps-u, ja sam shvatio ovo kao da zelis da pokazes kako si neki kurac.

Nema više pohotne pičke. Sjećate se toga?

Vala, koliko vremena provodim na sajtu dnevno, mogu reć' da mi je zanimljivo...

Strajo, napisao si poslednju defku pre 20 dana, RD-a nema ko zna koliko. Pola autora koji su bili aktivni su na godišnjem odmoru. Ne očekuješ valjda da nas 10-15 pišemo zanimljive stvari za 250.000 ljudi? Čeznem za danima kad sam morao obrisati 100 definicija dnevno samo da održim polovičan prosek kvaliteta.

Kukate ovde kao narikače da vam je dosadno i da nema ništa zanimljivo, a niko od vas ne diže ni kurac, a kamoli prst da napiše nešto zanimljivo. Zar misliš da bi ja postavljao defke od pre godinu-dve na naslovnu kad bi bilo velikog izbora među novim? U vreme moje najveće skribomanije nisam mogao dobiti naslovnu ni sa 60 pluseva na defki (tad nisam bio mod). Sad gledam sjajne definicije kako propadaju jer ste svi na sajtu RTS-a i na fejsglupu gde lamentirate nad nezanimljivošću Vuke. Gde su tvoje defke? Daj bar jednu nedeljno - toliko možeš i preko kurca.

U pravu si Bruce, ali nema više ni ko da čita. Frustrirajuće je kad napišeš definiciju, koja tebi izgleda fenomenalno, i pročita je 5 ljudi.
Pa ja sam do decembra imao 27-28 hiljada pročitanih, sad nemam, mislim, ni 32. Postere slabo gledam.
Mala je posećenost, slaba ocenjenost, a o odlivu kvalitetnijih autora da ne pričam. Čak i ako nisu otišli, prestali su da pišu.
Država duradi nešto.

Ne verujem da je mala posećenost. Samo je sve to kanalisano na postere i reakcije. Nema se više toliko inspiracije. Dobri autori otišli ili nemaju šta da napišu. Možda je samo takav period, zamor materijala. Ranije kad uđem na svoju naslovnu, ovi koje pratim napišu po par strana defki. Sad i ujutru i uveče stoji jedno te isto. Nadam se da je samo takav period došao.

Ma ima ko da čita, čitaju iz off-a - stalno slušam i čitam fore sa Vukajlije u RL. Ocena nikad nije bila posebno merilo, meni je samo krivo što se ne piše mnogo više.

nista vala...kisa, treba da odem da otvorim igraonicu al me mrzi..sad cu, samo da ispusim pljugu....

a ti Strajane?