Prijava

Све објашњено у наслову теме.

Кад сам био мали мислио сам да је СТОМАТОЛОГ - чика који поправља стомак.

...Да се после забавишта иде на факултет.

Da je najmanji mogući prostorni interval ona kada jako skupiš palac i kažiprst toliko da se dodiruju.
Da je boja kafena, a ne smeđa i ubjeđivao učiteljicu čitav jedan školski čas da je drvo kafeno.

Ja sam pričao da je pičkolog (ginekolog) kul zanimanje i da ću to da budem kad porastem.

Ја сам мислио да ме је баба родила.

Bio sam ubeđen da TV izmišlja svet koji prikazuje. Kasnije se to ispotsavilo tačnim. Bio sam pametniji kao klinac...

Sa 5 godina mislila sam da nalakirani nokti imaju moć da pretvore zle ljude u dobre.

Sa 5 godina mislila sam da nalakirani nokti imaju moć da pretvore zle ljude u dobre.

Ja sa 5 godina nisam delio ljude na dobre i zle; već na moćne rendžere i glinene...

Mislio sam da se djeca prave ljubljenjem...

Kad sam bio mali, mislio sam.

Mislio sam da se djeca prave ljubljenjem...

Чоече ти си мој идол!!!!!

Mislio sam da se djeca prave ljubljenjem...

Ko nije mislio tako nije ni bio dete. Čak te i Sims uči da se deca prave ljubljenjem lolo

I još sam mislio da je svijet prije bio crno bijeli, jer su slike bile crno bijele, a majka da ne bi objašnjavala sinu slaže ga da je tako bilo.

Baš tako, al tek sam sad smogao snagu da priznam...

Мислио сам да су близнакиње ( Емпајр стејт билдинг ) у ствари близнакиње које су у тренутку удара авиона скочиле из зграде.

Мислио сам да се у телевизору налазе ликови који певају. Тачно се сећам када сам се мувао око телевизора и гледао да ли ћу пронаћи Снеки, Јашара и Митра Мирића.

Što da se sramimo Glavni, treba da se ponosimo! No što! Jer smo ja i ti već ka đeca izvlačili logičke zaključke.

Kad sam bio mali vjerovao sam u Boga, sad ne znam.

Mislio sam da je sve super.

Mislio sam da je Dom za vješanje stvarnost, mislio sam da se Srbija saginjati neće, mislio sam da su partizani bili pozitivci 100%,...