Кад сам био мали мислио сам ...

  1. Verovala sam da sve što čovek pojede, direktno iz usta, upada u bačvu koja se nalazi u stomaku. Hrana se vari tako što dva čoveka tu stoje i neprekidno mešaju. A ako upale vatru da se ogreju, e onda ...dobija se upala grla.
    Vojna lica su mi bila najveća misterija. Verovala sam da moraju preko noći da se isele i ne ostave nikakav trag iza sebe.

  2. Мислио сам да је Голи оток еуфемизам за курац. Фазон, чуо од старијих буразера да спомињу Голи оток и смеју се нешто, а ја нећу да питам шта је то, а логично ми било, голи део тела, и још отекао, да не кажем, у ерекцији.

  3. Mislila sam da je uzrok buke u trenucima kad su '99 bombardovali kg zapravo pad kineskog zida.

  4. Da ću da jebem žene svaki dan kad porastem.

  5. Također sam mislio da se zvjeri boje ove vatre koja trag mi prati, to sam mislio.

  6. Mislila sam da je svet jedna velika ploča na čijem se početku nalazi Jugoslavija.

  7. Takođe sam mislila da su odrasli vodili u životu ljubav samo onoliko puta koliko imaju dece.

  8. Mislio sam da je špaga nešto što se jede, kao na primer štrudla.

  9. mislila sam da je čurug izmišljeno mesto

  10. ...да је љубав чаша среће, мјесто бола, да је пијем све до краја и да буде само моја.

  11. Takodje sam mislio da je punica vrsta svinje.

  12. KAD SAM BIO MALI ZNAO SAM SVOJ PRAVAC...

  13. Мислио сам да је женски полни орган у ствари једна цевчица која се увуче у мушку рупу за пишање илити чвабало и да се људи тако јебу. Такође сам мислио да се педери јебу тако што један рашири своју кожуру па други метне свој курац у тај простор између курца и кожуре.

  14. to za jebanje sto si opis'o je neka vrsta avatar parenja.konektovanja.

  15. -Da je normalno da ga drkam pred celom familijom.
    -Da sam isao sa Zoranom Djindjicem u vrtic.

    HAAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

    - Mislio sam da postoji spomenik po imenu "Koštana" koji izaziva kišu (pazi ti to, to mi je tetka punila glavu glupostima al' dobro, bio sam mali. Samo 16 godina.) i naravno kao mali, ne znajući da je Koštana lik romana planirao sa burazerom da idemo na Marinu Kulu (neaktivan vulkan) da je gađamo kamenjem dok je ne obalimo.
    - Da se u crkvi ispod moje kuće u selu noću skupljaju ljudi u crnim mantilima i pevaju.
    - Da je alkohol loš.
    - Da ukoliko skočim sa zgrade a stojim na dasci, mogu da pre nego što udarim u pod skočim sa daske i normalno siđem.
    - Da sam u centru teoriji zavere. Da imam kamere u očima i da neko vidi sve što ja vidim. Pa sam bio fin jedno vreme.
    - Da je onaj Simka čovečuljak u obliku čovečuljka i kad su mi kupili nisam hteo da jedem i plakao sam.
    - Da ću da idem u pakao ako čujem neku metalika pesmu.
    - Da se droga stvarno maže na 'leba.
    - Da postoji naopačke Kina. (Ono kad u crtaćima kopaju duboko u zemlju i izađu iz Zemlje naopačke u Kinu)

  16. Mislila sam da se jaje na oko ustvari stavlja na oko, pa ono, kako ćeš jesti kroz oči molim te, zbog čega sam uvijek govorila da hoću jaje na usta... e kako ovo zvuči sad.
    Kad sam jednom naletila na riječ "homić", mislila sam da je to mala kuća, pa mi je bilo skroz nejasno ako se kaže npr.: "Nisi znao da je on homić?".
    Mislila sam da govna odu na neko lijepo mjesto poslije šolje, odnosno prođu kroz cijev i dođu na veliku lijepu livadu. To im je kao neki raj.

  17. не знам који модератор је власник овог дуплака, ал' је срање фора. ако је већ дозвољено некропостовање на добрим темама (мада, изгледа да нису само добре теме у питању), дај да некропостујемо сви. шта ти ту мени два зеца, три зеца.
    УА, ДВОСТРУКИ АРШИНИ.

  18. bio sam ubedjen da postoji drzava pod imenom Cenija
    mislio sam da majke radjaju bebad iz cmara i da mogu da ih iskenjaju u vece solju slucajno

  19. Кад сам био мали мислио сам da je ljubav čaša sreće mesto bola

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.