Prijava

Форе су правили људи који имају смисла за хумор, оних 100000 сватких мавих нафураних и остала жгадија којој се диже курац на вицеве Ивана Ивановића, који су лајковали пантелину страницу на фејсу, сигурно не могу да одвале фору коју одвали нпр. Сељак весељак или неко други јебем ли га. (...) моје мишљење је да је фејс друштвена мрежа која затупљује људе

Ovo se u psihologiji zove "intergrupna prerasuda". I treba li da napominjem koliko me nervira?

Mi smo ljudi, a ako nismo onda da idemo.

A kakvi smo to ljudi ?

A kakvi smo to ljudi ?

Različitih vrsta i veličina.

Је л' те изнервирало и дете Валсинарбе?
Него, ја не знам да кењам надугачко, нисмо ми никакав курац, и не повезује нас довољно ствари за генерализацију. Мислим, нема одређени тип људи који долази на Вукајлију, долазе сви.

Boje si zaboravio. Ima nas raznih boja.

Tako je, i raznih boja jer ne koriste svi istu farbu za kosu.

ma daj, kakvo je ovo sad filozofiranje
pa ovde smo da ubijemo dosadu, napravimo nešto kreativno, što će nekog nasmijat ili ne
...
neko gleda sapunice u slobodno vrijeme, neko igra igrice, neko čita, neko drka, neko gleda filmove...
a mi visimo na vuki
nismo mi ništa
mi smo isti kurac kao i domaćice koje dnevno odgledaju dve turske i jednu indijsku seriju
samo što nama više godi da ovako ubijemo svoje slobodno vrijeme i pustimo mozak na pašu
jebeš ga, makar ja tako mislim

Тешки неуротичари, трачаре, нолајфери, лицимури, мегаломани енд со он енд со он......

Izvinjavam se, ali proseravate se mnogo. Kao prvo, nismo kurac. Jbg.

Sviraci kurcu bi bila najtacnija definicija.

Sviraci kurcu bi bila najtacnija definicija.

To je bio poster, a ne definicija. Obraćaj pažnju.

Kao prvo, nismo kurac. Jbg.

Baš naprotiv.

Mi smo licimuri.

To je bio poster, a ne definicija. Obraćaj pažnju.

ahahahaha, ko god da smo, ja generalno volem vukajlijaše.

Baš naprotiv.

"Govori" u svoje ime. Nisam ja kurac.

Сви смо ми део једног великог курца званог Вукајлија, тако да и ти, Спавалице, ниси изузетак.

svako od nas je kurac kroz 100.000