Prijava

Зајеби лепу реч, проблем решавају батине.

Tužba možda još bolje.

Не капирам које добро ће им донети рушење Кајлије,

Da dokažu da mogu.

Tužba možda još bolje.

Тако је.
Ваљда ће се то америчко говно од тужбе коначно исплатити и некоме у Србији мајци! Кад нађеш ко су..

Е, а како нападају, ел праве оверлоад или баш седе, пишу код и пробијају? Ел су домаћи људи ил комшије? Јермени?

Znači onaj video sa početka teme nije sprdnja neko je stvarno tolko prso.Nemoj ga tužiti kaizene nego ga pošalji u crnu reku čuo sam da sad leče i zavisnike od interneta lolo

Ел су домаћи људи ил комшије

Ako je sudeći po ovom videu ovo je neki naš

Al najjaca stvar, svi na klipu prozivaju klinca (ne znam odkud ljudima ideja da dete moze ovoliko ozbiljno da drka prilicno ozbiljan sajt), a zbog njega sajt prso zadnjih par dana..

Sto se mene tice, napad mu je uspeo. Nije da opravdavam motive i nacine na koji hoce da skrene paznju,al kad je vec izabrao ovaj nacin,po mom misljenju ide mu dobro!

p.s. Kajzene, ja necu da ti se slihtam i smejem na sve sto kazes

Пуштили сте клиторе с ланца да раде шта оће, ово је цена коју сви плаћамо!

Al najjaca stvar, svi na klipu prozivaju klinca (ne znam odkud ljudima ideja da dete moze ovoliko ozbiljno da drka prilicno ozbiljan sajt), a zbog njega sajt prso zadnjih par dana..

На клипу се људи спрдају. Стварно мислиш да су анонимуси хаковали сајт увређени због тобоже субјективног вођења истог, користећи говорну ману гугл тренслејта? Неко видео да багује сајт и одлучио да испадне фаца, а уствари је неспособан. Елем, онај клип сигурно није дело особе која напада јер је јебено имбецилан.

Kajzene, ja necu da ti se slihtam i smejem na sve sto kazes

'си зајебан.

Tužba možda još bolje.

ma to, pare da se uzmu.

daj da ga bijemo bre, jebes pare

Елем, онај клип сигурно није дело особе која напада јер је јебено имбецилан.

Oćeš da kažeš da ljudi koji sede za komjuterom i hakuju sajt iz samo njima znanog razloga nisu imbecili
EDIT Usput reko je da nije anonimus nego da je legija lolo
I ja sam prvo mislio da je sprdnja al ako neko stvarno akuje sajt velika je verovatnoća da je neko sa sajta jer da je ovo posledica nekog "Rata akera" pisalo bi negde "Haked baj šiptarian hakers".Dakle ako pretpostavimo da je ovo neko sa sajta velika je verovatnoća da je baš taj napravio ovu sprdnju od videa.

Неко видео да багује сајт и одлучио да испадне фаца

Koliko ja vidim, ovde je vas voljeni gazda potvrido da je hakerski napad u pitanju..

A sta se ljudi na klipu sprdaju? Meni deluju prilicno ozbiljno.. I vecina je istina, recimo onaj koji kaze debilu da mu je lakse da hakuje sajt nego da napravi dobru defku ili poster..

Klip jeste imbecilan, a najveci dokaz za to je sto je sam priznao da nije u anonimusima,a koristi njihova "obelezja".

Al i pored svega toga, sajt trokira danima zbog njega, znaci taj debil je uspeo

Oćeš da kažeš da ljudi koji sede za komjuterom i hakuju sajt iz samo njima znanog razloga nisu imbecili

Наравно да не, али су способни да хакују, па су аутоматски изнад ових који покушавају да направе видео, а не умеју.

Koliko ja vidim, ovde je vas voljeni gazda potvrido da je hakerski napad u pitanju..

Јесте, али не од стране истог лика који направио јебени видео.

taj ti je prelijep, što ćeš ga mijenjat? :)

А јес Лео конза али открива моју нежнз страну, то је лоше лоло

Koliko je to jebeno probijanje kodovima, ckneš.
kaizene sredi ih sve bre više!

Klip jeste imbecilan, a najveci dokaz za to je sto je sam priznao da nije u anonimusima,a koristi njihova "obelezja".

anonimusi

njihova "obelezja"

http://blog.rpp.com.pe/masconsolas/files/2011/12/facepalm.jpg

Kakav si ti lik kosticu. Volis bas da budes u centru paznje?
https://www.google.rs/search?q=anonymous&hl=sr&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=y7noT_bSFuTE4gSwiJCSAQ&ved=0CDwQ_AUoAQ&biw=1360&bih=653

Hoces da kazes da kad vidis ovu crnu sliku ne pomislis na ORGANIZACIJU ANONIMUS?
Hoces da kazes da ona maska nije obelezje anonimusa?
To sto su anonimni ne znaci da nisu prepoznatljivi.

Stefan Kostic

Stefan

Kostic

http://narwhaler.com/img/ou/f/charlie-brown-facepalm-oUfBmt.jpg

Da li sam sad dovoljno kul kao ti?

Mene boli kurac bio mi je komentar u top ratedima na onom klipu

Da li sam sad dovoljno kul kao ti?

Naravno da ne, niti ikad možeš biti.