НБА

  1. Ovi iz File se bas utripovali da su novi Bad Boys, Embid se izvukao za iskljucenje.
    Klipersi umalo do pobede i bez Lenarda. Nije los plejof za sad.

  2. bed bojz iz predgrađa srednje klase

  3. Jebo mater više ovim woriorsima, kako su skočili svi mediji tamo da odbrane mezimčad lige, jebeni JJ Redik je uspeo da bude snimljen na ESPNu kako govori da sudije favorizuju Kingse u seriji i da je Sabonis prljav igrač i provokator i da Drejmond ne bi trebalo da ima takvu reputaciju. Dobro je majmuni neće da vam ispadnu ljubimci smirite se polako samo.

  4. Došao sam do zaključka da je liga dobra i zanimljiva kad su nixi dobri
    nema na čemu

  5. Jesu dobri, kompaktni su nekako, tvrdi, u ritmu. Dobar im trener jbg. Očekivao sam više od Klivlenda, simpatičan su i dopadljiv tim nekako.

  6. Tibodo je tata na mafiu, izvadio Rendla i evo ne vraća ga celu četvrtu jer ovi ostali kidaju, važi što bi neki drugi trener mogo to da uradi sa svojim 'superstarom'

  7. Stvarno kako niko nije patosirao Drejmongrina do sad nije mi jasno.

  8. Samo što se vratila džukela, prvi odbrambeni posed, odma palac u oko ovom Mariju. Pa majke ti ga nabijem MORA kad tad neko da te napenali.

  9. Stjepan ne masi kad je najbitnije, a bio je ponad da kingsi mogu iznenadit u gostima

  10. Stjepan treba nauči da ne traži tajmaute kad ih nema više LOL
    mnogo ih sere jer na ovom svetu nema pravde i govnjari su uspešni

  11. nema pravde i govnjari su uspešni

    to :(

    ranije sam ih mnogo gotivio sad su mi se iz nekog razloga zgadili, neam pojma sto

  12. Fox govnaru dokazi da je Vladei Diwac bio u pravu

  13. Kako da dokaze nesto sto nije istina
    Divac se zajebo I tjt idemo daljshe

  14. Mislim da će ih odrati Sakramento naredne dve. Ovo sinoć su dobili na frku, dreku i tuču, na iskustvo i mišiće - Kingsima je prvi plej of, malo su nesnadjeni, ubila ih je atmosfera, i svejedno su uspeli da se vrate na kraju i zamalo ih dobiju. Grin, Klej, Pul, Vigins - slabo je to, bar dvojica odigraju prosečno u svakoj utakmici.

  15. Jokich Chokic

    I ja se nadam da ce ih Kingsi otrest. Sutra i EL, dobra kosarka se daje ovijeh dana sve prsti

  16. Da bre, košarkaši Partizana imaju veće šanse da udju u top 4 nego fudbaleri lol.

  17. To je to, Fox prejebo kažiprst leve ruke
    golden stejt govnjariorsi prolaze
    barem će idu na fejkerse pa tu nek se kolju međusobno

  18. Ma to će mu saniraju čas posla, dobijaju Kingsi bar jednu od dve naredne, a ne bi me čudilo da ih izuju obe. Nego vidje li Bakec šta napravi sinoć?

  19. Sin je na džordana sad je i potvrdio te glasine jbg

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.