Prijava

tuko bi ga govnjivom motkom

Хахахааха па није неуправу

лик је у праву 95%, посебно за кобеа

Hoće li to GSW pušiti pišu sada? Nisam siguran da Harden može da ponovi ovako lošu partiju tbh. Tri skoka, četiri asistencije, 6 izgubljenih lopti, dve krađe, za tri 0/11. Za dva 5/10. Slobodnjaci su bili dobri doduše, 9/9.

Al u globalu užas partija Hjustona, CP bio solidan, Gordon u odbrani bio dobar, napad neki suvi prosek, ostali jebem li ga, slabo.

Doduše, Durentula nije oplodio sa druge strane kako je mogao, ali je opet bio zadovoljavajuć s obzirom da su ga jahali celu tekmu. Karija su jebali kako su stigli u odbrani, ušle mu dve od osam frljoka. Topson bio ozbiljan što se tiče GSWa.

Sve u svemu, mnogo haotična tekma.

Šta je sa krisom polom i povredom, izostaje li u nastavku? Ako on ne bude igrao provući će se smrdljivci i ovog puta, okrenuće ovo, koliko god harden dao

Kontam da će sledeću iskulirati, a da će igrati sedmu.

Je l' prošla jedna godina da se neko nije povredio u finalu konferencije protiv jebenog GSWa?

Nece ni sledecu iskulirati, vise od pola plejofa vuce tu povredu

Ja od pocetka ovih serija ponavljam da je finale hjuston-klivlend a niko me ne shvata ozbiljno

I dalje mislim da ce igrati

Lebron... praviće probleme.

Brat je nerealan

Navijam da uzme prsten ove sezone skoro ko zvezda da igra

A jel pratite one nba blogove tipa mike korzemba, sa kul klipovima kako nba šteluje draft itd

Ne pratim nikakve teorije zavera

Kakva zverina jebena, ako udje klivlend u finale sa hjustonom uzimaju prsten lagano. Protiv gsw kontam da ne bi imali šanse, mada nikad ne treba potcenjivati životinju ovu

Lebrona je kapiram nemoguce braniti, moze samo on sam da ima los dan pa kao eto spustili smo ga na 23 poena xd

Ali kako mu se sve namesta za istorijsku sezonu, od raspad ekipe i odlaska kajrija, preko trejdova u sred sezone, frke za plejof uopste, nerazmatranja za mvp igraca iako je igrao odlicnu sezonu, okretanja serije sa indijanom bazer biterom i jebanja sa ludim stivensonom, ciscenja prvog nosioca toronta metodom kurca u dupe do serije sa preludim i gotivnim bostonom koji nema poraz kod kuce znaci trista godine i koji nikad nije pukao seriju koju je poceo sa 2:0. Jos ako udje u finale pa iskara gsw(mada ce hjuston biti u finalu) pa ja evo ne znam nek ga proglase za jarca i cao

ja navijam za gsw protiv hjustona samo da bih gledao kako lebron jaše durenta