Prijava

Umro sam kad sam video boxscore na kraju jahaha

Glupi ameri, jebote

Svaki put kad mi pomenu osiromašeni uranijum, najebem im se keve i dodam gutalj pivčuge na dušu moju namučenu

A opet, wojnarovski kaze da su se lbj i pg culi i dogovaraju se da idu negde zajedno. Lejkersi su jedini koji imaju prostora za dva maks ugovora osim ako jedan od ove dvojice ne pristane na smanjenje ili ako neko ne napravi mesta(mislim da niko ne moze ali nisam siguran)

није лоша ова анализа а искрено бих највише волио да оде у хјустон јер људи знају како се одрађује посоа или у пеликане да игра са обрвом али то се неће десити

Kakva bi to timčina bila da ode u jutu au au au

не могу тј. нећу да замислим да у истој екипи играју лонзобол и ова звјерина

Kad je bio GS u priči, why cavs shouldn't do it: they better fucking not
Haha

Rubio mičel ingls džejms gober pa ja ne znam

I koliko bi se kajri smorio da ode u boston, haha

Mada sam pisao vec jednom ovde da wojnarovski ume bas da lupeta pogotovo kada se o lebronu radi

Ma gde ce u gsw pa posrao bi se sam sebi po celi. A i oni bi morali da oteraju kleja i drejmonda onda ili makar kleja samo posto drejmond ima ugovor jos dve godine a kari je potpisao za 200+

што не оде у сакраменто

Meni juta i denver deluju preljepo, hjuston surovo o bostonu ne razmisljam nema sanse oni su mu najveci rivali posle gsw toronto deluje ok...mada realno da ode i u feniks ili memfis delovali bi ok xd

E zab sam i vasington, oni mi isto deluju preljepo sa njim. Minesota...

A zamislite sad san antonio se resi dvojice od trojca gasol, mils, grin i ugura lebrona? Pa pisanje po svima kao da su kadeti

Haha sto bi isao u Toronto jedini tim koji svake godine u PO unistava onako sa mrznjom?

ma sve su to vrsni igrači, ne moraju da rade bukvalno ništa, samo održavaju tu popularnost i Reme ti plaća pivo a pičke ti dolaze na noge jer imaš taj šmek

ма ја да сам леброн сад бих отишо у пензију не у хјустон и уложио све паре у станове и издавао шта ме боли курац