Prijava

Za sada su resili odbranu na durentu, kariju i tompsonu, oslabili ionako tanku centarsku liniju gsw-a. Doveli su ronda koji igra samo PO tako da deluje da je lonzo bol slobodan da ide sto je u paketu sa ingramom doboljno za kavaija. A dva od 5 najboljih igraca lige su sasvim dovoljna za posibati se sa bilo kim jbg

Pa trejdat ce lonza za kavaija dusane

Pa naravno da misle da trejduju haha koja ti je to logika? Deng je visak odavno sa katastrofalnim ugovorom i morace pik uz njega da daju nekome ko tenkuje, za rendla se isto smatra da je visak a i jedan ako ne i dva od lonzo/kuzma/ingram je slobodan jer nema prostora da dobije minute a mozda i dvojica. Verovatno ingram

meni i dalje nije realno da se da 150 miliona, kapiram da za te pare moze da se napravi evropska petorka sposobna da se sasvim solidno posiba sa nba ekipama

Mlatoni meni je i dalje smesnije sto su mu dodali lensa stivensona koji ga je samo ove godine 4 puta opalio u glavu xd i duvao u uvo onomad hahaha

Al je lozana jebena i nekako gotivan, znas onda kad je opalio glavom u konstrukciju kosa hahaha

Dragic, Sroder, Vucevic, Porzingis i jos neko po izboru

Kakvi momenti haha

Sad čitam komentare na ovom Coinom linku, ima dosta smisla da su odustali od pregovora sa SA i dogovorili se sa Kavaijem da dođe sledeće godine kao slobodan igrač, čim sad potpisuju ovoliko jednogodišnjih ugovora.

Jeste a sparsi su idioti i trejdovaće kavaia za lonza il bilo koga od igrača lejkersa
Nema kavai onu opciju da odbije trejd čini mi se tako da mogu da ga trejduju de oće i svakako mogu da uzmu više od nekog drugog

Lebron kao da skuplja likove za crtani film a ne pohod na titulu

I mislis da bi lebron prihvatio da sa 33 godine baci jos godinu bez prstena? Ne verujem iskreno ili je lud do jaja ako misli da sa decurlijom uzme prsten. Mada je mislio i prosle godine sa ekipom iz kraja sa kosa lol

Lebron kao da skuplja likove za crtani film a ne pohod na titulu

Pa najavljuje se onaj spejs dzem novi već 5 godina sa lebronom

Dusane fakticki mogu gde oce ali kawhi je kontroverzan i ne bi niko rizikovao. Ima taj sindrom pucanja kurca za igru iako zna da je top 5 sig

Dusane ne kapiras, nece niko hteti da iznajmi kavaija na godinu dana i da za to da kvalitetne igrace ili pikove. Jedino ima smisla da ga uzme neko ko misli da ce moci da ga zadrzi ili da ode sledece godine kao slobodan igrac

A zamislite ociste denga, rendla, kuzmu, ingrama i lonza i dovedu kavaija i obrvu

Bravo ps retko se slazem ali znas znanje

Mrs picka ti materina

Hahaha ovo je bog covek govno malo nikad me nece zavoleti