Prijava

Misliš?Evo što ne bi recimo hjuston dao gordona i kapelu za jednu sezonu koju bi bili i definitivno ravnopravni protivnik GSu?
SA dobio persspektivnog centra a hjuston može ravnopravno da se šibaa za titulu svima lepo bez obzira ako bi i bio samo jednu sezonu

Nemoj tako oštro, dušice

Lavar će da crkne ako Lonza trejduju u SAS

Haha hjuston ako da kapelu raspasce se ko igokea jbg onda im treba druga pokretna petica koju ce kurac da nadju plus poprilicno jeftinog sestog igraca koji (bi trebalo) da ima 50% za tri

A i to je sjebavanje buducih 5 godina fransize za jednu u kojoj ce mozda da urade nesto. Plus im se nikako ne uklapa u koncept. Mislim mozda bi to nekim cudom i kliknulo al ne moze tako jebaga

Lavaru bi pop zapusio usta u roku od 14 sekudni, camuga ovako kenja po treneru i iznosi neke svoje zamisli kod popa bi mogao samo da sedi na tribini i gleda. A pop voli takve pass before shoot igrace unapredio bi ga fino

A kako mi je drago što su oni slepci pustili Bjelicu, sad kad bi ga pokupio neko od SAS/Dalas/Finiks/Juta bilo bi do jaja

ejebem ti ako budućnost tima zavisi od kapele neće kapela sigurno postati superstar pa da žališ što si ga trejdovo za jednu titulu
I nije hjuston tipa denver da ima gomilu mladi igrača pa da misliš o budućnosti pol ima 33 godine ovo je hjustonu sezona za osvajanje titule

I misliš da se kavaiju tolko diže kurac na LA da bi napustio hardena i pola da bi igro sa lebronom i gomilom dečurlije?

Nece postati superstar ni u kom slucaju samo ti kazem da to ne ide bas tako, u svakom mogucem pogledu kavai je najgori moguci dodatak hjustonu(ako kavai moze biti los dodatak)

Kavaiju se ne dize kurac na la kao la nego na trziste i marketing jer hoce da plasira svoj bend patika a i da se sprda na suncu

Citam sad ove INSAJDERE i kazu da je jasno sada da lonzo ide ili u sas u trejdu za kavaija ili u cikago uz dengov mentolski ugovor

Mlato bilo bi dobro da denver promeni trenera pa pokupe bjelicu i uzmu bogdana to bih bas voleo da gledam. I kleja sledece sezone da uzmu on je gotivna glava

Popišaće mu se gsw u usta opet. End of stori.

Pa jbg Dušane nije to toliko jednostavno, ne možeš kao Ćilmo da staviš igrače jednog pored drugog i odradiš pojedinačnu analizu i kažeš e Hjuston je bolji s Kavaijem nego Kapelom. Nije Kapela superstar nivo al je prava moderna pokretljiva petica koja napada iz pika i visi oko obruča, i baš je kompatibilan sa Polom I Hardenom koji savršeno vrte pik sa njim. Kavaju bi trebala lopta u rukama a već ima dva igrača koji mnogo vole da drže loptu, pa ko zna kako bi to ispalo. Zato i oni skupljaju šutere i ove što peglaju odbranu oko Pola I Hardena

Nateraćete me na kraju da počnem da pratim glupe amere, jeeeeeb.. čisto da objasnim Xhaki koliko su dva meseca za mene, a koliko za njega

Mada je ovo već fanatičan nivo, kapiram da kafu sabija iz šolje sa slikom Lebrona kako zakucava

Ipak je Mlatoni doktor za NBA, odustajem od ideje a Xhaka plaky

Ja kapiram da je posle jr-a samo pozeleo jednog inteligentnog xd a mozda je i kazins u pitanju on i rondo su ortaci

Mada mi je i dalje realnije da ide cistka ovih mladunaca za kavaija i dva sutera na veteranski minimum

Obrva kupio kucu u la

A kao kenjam o odlasku rendla a on slobodan igrac od pre sat vremena lol lejkersi ce ili uzeti titulu ili napraviti najvece sranje ikada

Da li Lejkersi sad uopšte mogu da skupe igrače koji zarađuju 20-21 milion naredne godine da bi izjednačili Lenardovu platu u potencijalnom trejdu?

mogu ako uvaljaju denga