Prijava

sutra ujutru cu napisati zbog cega Mikwaukee Bucks uzimaju titulu...

Denver : 0 pikova na predstojecem draftu

A nemoj da se zajebavamo, kakve price igro 80+ tekmi, vuko denver, igro plejof treba mu odmor, sta on da se zajebava sa kosarkom za sirotinju poput repstativnih takmicenja... kad se setim dirka novickog, koji je skoro uvek igrao plejof cesto doguravsi mnogo dalje nego denver ove sezone i onda posle toga ide da igra za nemacku sa nekim jaglom i benzingom, mooolim vas xd a ovaj nas treba da se okupi sa bogdanom, bobijem, bjelicom, teom itd i da pokusa da parira danteu kaningemu i solomonu hilu za zlato. ne znam ko ce igrati za amere, ali ako ne bude bas najjaca ekipa, ako ne bude niko od top 10 igraca, zasto ne bismo imali sansu? ma samo durent, kajri, kari i harden da ne igraju, mogla bi i neka grcka opet da ih iznenadi, jos ako budu tradicionalno vodili propalog karmela entonija misim da mi cak i bez jokica imamo neke sanse p.s. kad pomenuh grcku, sad videh da ce i grik frik igrati na sp, a lik jos ima da igra bar 4 tekme u plejofu. dakle jokic je potpiso astronomski ugovor, afirmiso se potpuno, postao fejs of d frencajz, nema vise sta da vija, vidimo da igraci slicnog i boljeg kvaliteta poput janisa idu na svetsko, mislim da nema nikakvog opravdanja da sad izbegne ucesce, nadam se da ni nece

Zion u Nju Orleansu jebem ti zivot ovaj prokleti!!!

Jokić je ipak mlađi od nas sto smo devedesetih rasli uz uspehe repke... on je pocinjao da trenira u isto vreme kad su se Jarić i Rakočević tukli oko lopte, kad niko sem Đure Ostojića nije hteo da igra, kad su moskitosi bili zadnji... to su formativna iskustva...

A i ima odlučnost i samostalnost jednog Tomena Barateona

novicki sa 30 + posle 15 sezona u nba gde je svaku ginuo je igrao za nemacku.to sam hteo da dodam.ovaj posle 2 sezone gde je nesto bitan je vec umoran.uostalom,najbolje je da ne igra.i iskreno se nadam da nece.
mucenika jao minga terali da igra azijakse igre svake 2 godine posle nba sezone.sve dok nije i definitivno zamro.

Pričao je Jokić nešto jednom kako nakon osvajanja srebra na OI i na svetskom ima kao neki osećaj da trenutno nije dovoljno dobar za reprezentaciju (šta kao oće da kaže da je u jebenom NBA-u odličan ono smatraju ga ako ne trenutno najboljim onda jednim od 3 najbolja bigman-a, a za reprezentaciju nije dovoljno dobar?)

Msm nije mi takođe jasno šta će da se desi ako odluči da zaigra i odemo na OI sa najjačim jebenim mogućim sastavom i npr izduvamo u četvrtfinalu?

Sve u svemu kako s njim tako i bez njega

Nikola Jokić = odličan košarkaš, potencijalno budući HOF

Nikola Jokić ≠ pojedinac koji će sam Srbiji da donosi zlatne medalje na EP, SP i OI

Kakva su vam očekivanja za večeras? Mislim da će Nik Nurs odraditi fenomenalan posao u zaključavanju reketa; najviše očekujem od vanjske linije Milvokija, mislim da će se Toronto opredeliti na odbranu reketa, te riskirati sa šutevima van 7,25..

Toronto u 6, najgorem slučaju 7!

Било би до јаја да игра, ако и не буде играо боже мој, можеш мислити.... И даље имамо пристојан тим, Милутинов и Мицић су имали одличне сезоне у Европи, само Радуљицу јебеног да не гледам више у репрезентацији....
Битно је да будемо једна од две најбоље европске екипе на светском (неиграњем Хрвата и, ајде можда Летоније нам је олакшано то, као и потенцијално испадање Литваније јер су у прејакој групи са Канадом и Аустралијом) па да одемо директ на олимпијске игре, ако узмемо сребро или бронзу успут супер....

Више ће Кавај бити битан и његова одбрана на Јанису него Гасол, мени су Бакси фаворити ту, Баденхолзер је и Стивенса отресао као слину, а ту је и утакмица кући више....

Никси трећи пик на драфту хахаха, ето им Берет уместо Зајона, колико су добро вођени од слободних звезда ће довести само Кембу Вокера и њему ће придодати Денија Грина и Маркуса Мориса....

А живо ме занима хоће ли ретардирани Лејкерси умотати Кузму и још некога у тог четвртог пика и заједно послати Пеликансима за Дејвиса....

Timovi koji da znam oće da naprave neki dobar rebuild naredne sezone su Niksi biće kroz jedno 2-3 sezone ako se ovako nastavi istok ponovo potpuno kompetentan sa zapadom.

Što se utakmica tiče i dalje dajem blagu prednost Milvokiju, ali opet imam i neki osećaj da za razliku od Milvokija, Toronto ako prođe u finale može da napravi možda i najveću senzaciju i istoriji lige i da je osvoji. Milvoki jeste za sada najbolji tim ove sezone sveukupno, ali ne verujem da će moći protiv GSW-a u finalu, pa čak ni potencijalno protiv Portlanda. Toronto na način na koji su elminisali Filadelfiju, ako izbace i Milvokija u finalu će da budu prehajpovani i grišće kao nezdravi.

ODE ZAJON U USRANE PELIKANSE

Šta fali. Zamisli da je otišao u Denver, koji majndfak lolo.

Toronto ako prođe u finale može da napravi možda i najveću senzaciju i istoriji lige i da je osvoji.

Novicki se u grobu prevrće

Никси трећи пик на драфту хахаха, ето им Берет уместо Зајона, колико су добро вођени од слободних звезда ће довести само Кембу Вокера и њему ће придодати Денија Грина и Маркуса Мориса....

Al kako hajpuju oni američčki novinari priču da će kajri i durent otići nikse haha

brate koliko vi dosta poznajete nba, draftove i to

Svi kenjaju da je sve nastimano, a mislimda bi i liga imala daleko vecu korist da je Zajko otisao u LA ili NY, a ne u Nju Orlins a Ja Morant u Memfis raspali