Prijava

Па јесте мало луд, већ је трејдовао Хардена за Мартина бирајући Ибаку и његов нови уговор уместо играча МВП калибра, не знам ту шта ко планира, ал' Оклахома очигледно иде у ребилдинг, могу да истрпе Пола сезону, две и онда га уваљају Никсима јер су они једина курчина која би узела играча у тим годинама са толиким уговором....
Ма кад се већ помиње тај трејд Вестбрука у Хјустон, не знам како би другачије то успели извести, осим ако Хјустон неће да изгуби пар битних ''рол плејера'' и игра са три играча и ветеранима и то кад су већ неки узети.... Мада не знам колико би се Вестбрук уклопио код Д'Антонија јер му је шут кршина, а није да не воли да дави лопту....

Мајами је некако логичнија дестинација за Вестбрука, а и исток је лакша конференција доста, мада је и Хит коначно изашао из проблема око кепа, па је и питање колико би хтели узети играча са 40+ милиона у три сезоне након ове (и то у задњој 47)....

А добро, Вивек је 5 или 6 година тамо, Дивац 4, оно, мало су их пицнули у односу на оно говно које су били под Д'Алесандром и Петријем.

pa i divac je imao predebilnih poteza, uzimanje rendom evropskih centara dok je jos imao kazinsa, pa onda ga kritikovali da uzima previse evropljane pa uzeo beglija (koji je dobar igrač ali ništa posebno) umesto dončića, pa uzeo vanju moćnog, bez obzira što je 60 pik vanja u životu neće biti nba igrač 11 poena sa 35% iz igre da je amer ne bi dobio stipendiju ni na jednom koledžu itd

Kapiram da se divac ugradjuje tim nasim za procenat. Bogdanović je imao najjaci ruki ugovor u ligi, Bjelica je trebao da se vrati u evropu pa su bili u fazonu aj dodji ovde dacu ti vecu platu al 20% ide meni jbg

a za vestbruka sam video da hit neće da daje hiroa i bama tako da nzm kako će to ispasti, jer ne verujem da će dati pikove, možda ga detroit uzme ili minesota

jeste to realna mogućnost papet, za bogdana manje vise ima smisla, jer je trebao da bude neki klej za sirotinju, ali bjelica nije vredan 7 miliona nikako sobzirom da osim šuta nema ništa i ima 30 godina

Gde bi najcudnije bilo da se zamisli da igra vestbruk....ne sto se tice realne price nego ono u kom klubu bi najcudnije izgledao, u tom dresu itd....meni je nezamisliv u skoro svakom klubu haha, denver npr jbt

San Antonio, Pop bi ga davio triput po cetvrtini

U glavi mi scena kad se dva fudbalera otimaju oko lopte ko će da šutira penal lolo

Verovatno najgori trejd u aj da ne kažem istoriji, ali jedno 10-15 godina unazad istoriji što se Krisa Pola tiče

Oklahoma bukvalno low tier tim zapada za narednu sezonu.

Gledao hajlajtse letnje lige, ima neki mali u Bostonu sipa trojke ko blesav.

Kad je pitao Pezos gde bi bilo najčudnije zamisliti Vestbruka, prvo mi Hjuston pade na pamet. Divan trejd.

Oklahoma bukvalno low tier tim zapada za narednu sezonu.

https://youtu.be/O8sdhVujf_Y

Pobiće se. Bukvalno će se tući pesnicama.

Neće se pobiti oni su odrasli zajedno čini mi se, ali neće biti ni preterano dobri jbg

Zamislite prva utakmica u sezoni kornjaca dolazi sa bradom :D