Prijava

I GRCKI CIGANIN ISTO DA ISPADNE ALI SE TO NE DOVODI U PITANJE

Надао сам се да ће можда спасти на четврто да иду на Далас, али јбг, Портланд је комплетан, овима фале и Мареј и Бартон, мада неће ни ови сипати 50% тројке до краја серије нити ће МПЈ шутирати 1/10.... Ал' макар је Јокићу до јаја што ни Нуркић ни Кантер нису неки дефанзивци, поготово Кантер....

Pukli lejkersi prvu

sisaj KURAC BRE LEBRONE PUŠI KURČINU MAJMUNE

Bogdane, daj 40 u sred MSG

Evo gledam, kako ovaj Bogdan nema muda kad su bitne utakmice.

Ciglari lik, a zadnjih 10 tekmi bio najbolji strelac tipa.

Juta izgubila lol

Gledao sam drugo poluvreme Sansa i Lejkersa. Istinski je odvratno gledati Lejkerse i ceo marketinški establišment koji želi da nabije titulu Lebronu. A što se tiče Finiksa, ono je bilo sjajno. Ajton može biti biti 25/12 igrač lako, Devin je milina za gledanje, dok CP3 zaslužuju reviziju karijere. Dugo sam mislio da on nije ono čim se predstavlja, ali lika možemo komotno smatrati je od najboljih čistih plejeva svih vremena, skoro pa rang Medžika i Stoktona. Onaj šut preko ruke, sa sjebanim ramenom, je za neku uvodnu špicu.

Лејкерси без дубине на бековима и са Карузом који игра скоро пола сата тешко да ће против Пола и Букера, додуше на остале три позиције су најјачи у лиги па серија може да потраје.... А Пола бих ставио и изнад Стоктона јер је далеко бољи и дефанзивац, иако су играли још ту и Пејтон, Кид, Неш, Ајзеја раније и Робертсон, Фрејзер, Коузи итд. ставио бих га испред њих као трве плеја (наравно, Кари је шутерска звер, два пута МВП лиге, најбољи тројкаш икада, али преглед и одбрану јбг, нема као Пол), једино ми је Меџик бољи....

Ja ne znam zašto Stokton stalno pije hejt gde god da pročitam da se spomene. Pa ono što je taj lik uradio mogu tri Kris Pola da gule kurac tri karijere i opet neće da dostignu te brojke. E sad mnogi tu krenu da kenjaju kao u mnogo teško mu bilo da pakuje Malounu asistencije, + su mu malo tu radili i home-cooking domaći statističari pa mu pisali svašta kao asistenciju, ali opet brale, kao da sad ne rade isto to, pa još i triput gore. A da ne pričam o rekordu ukradenih lopti, kakav Kris Pol daleko bolji defanzivac, to možda u odbrani 1 na 1, mada ni tu Stokton ne manjka ni malo po meni. Stokton je bio barabar sa Pejtonom po onome što u igricama zovu DEFENSIVE AWARENESS.

Kultura supertimova me ljuto smara, Lebron je otvorio pandorinu kutiju 2010, i od tad svi idu u prenabudžene timove kad hoće prsten po svaku cenu, bez želje da to urade sami, sa jednim co-starom, 2-3 role playera i sopstvenim draft pikovima. Jedan od retkih koji to nije činio je CP3. I zato ga treba poštovati. Paralela je sa Stoktonom što ni on neće uzeti prsten, i možda u tome što je Kris Pol loptama hranio malo lošije igrače kroz karijeru od Malouna. A da može bez supertima do dobrih rezultata pokazali su prošle godine Denver i Majami. Pa i Toronto pretprošle. Zato nikad neću moći da poštujem Pola Džordža, Hardena, KD-ija, iako tvrdim da je KD najbolji igrač kog sam gledao. Draži mi je ludi Rasel koji iz psihopatskih razloga ne može da izdrži da nije top dog u ekipi, ali bar drži do svoje bolesti. Dugoročno, the Decision 2010 je sjebao nba, bar u ocima pravih ljubitelja basketa, iako ekonomski vrv nije

Sve tačno, osim tog drkanja kurca CP3ju, ne radi me on toliko, nije da nije imao supertim tamo u klipersima, pa donekle kasnije i u roketsima, možda ne baš big 3, al su bili jaki ko crna zemlja, pa je trebalo pre toga i da pređe i u lejkerse, on bi onda bio taj krivac za sve to sranje kao što je na kraju LeBitch postao. A i prgav mi je ovako Krispol, ima momente kurčevite bez pravih razloga.

Kad gledaju za 10 god Lebronovu karijeru, niko se neće sećati Mjehur Titule, Majami titule biće fusnota, a svršavaće na 2016. Što? Jer je osvojena u njegovom originalnom timu, sa jednim ko-starom i tri role playera. Kao što je MJ osvajao, kao što su Medzik i Bird osvajali. Ne može baš svako da bude šampion, ali večnost se kupuje tako što probaš da osvojiš bez 4 ol stara u ekipi. Hauard je šampion? Šta će se pamtiti? Prsten u lejkersima ili zverske godine u Orlandu?

Ova Atlanta ima odlično uklopljen tim, kao Toronto one god kad su osvojili.

Vođu na pleju, šutera, zver pod obručem i ludaka Galinarija. Plus svit Lu.

Gotivna ekipa skroz, kao i finiks.

A Denver da se opravlja, Jokić ako hoće MVP nek prođe barem prvu rundu, bez obzira na povrede.