Prijava

Pojedeš mi muda ko big mek

Izvini na ovom prostakluku nece se ponoviti

Inace ovo polufinale Evolige je prva kosarkaska utakmica koju gledam od februara 2020. I cini se da sam neopravdano dao crveni karton evropskoj kosarci kao takvoj, ovo uopste nije lose na oko.

Pišam se u oči supernovi mrtvoj što izbacili sportklub pa sad ne mogu gledam tu feštu. Kako igra Vasilije, da li jebe?

brate ne znam kom pilećem mozgu je NBA zanimljiviji za gledanje od evrolige

Jel ima negde da se pogleda ceo ovaj novi film o Misku Raznatovicu?

jel gleda neko utakmicu?

kad god se zadesi ovako neka ranija, denver igra ko amaterski tim. ja ih do sad nisam gledao kao neki dobar tim majku mu, nikad da odigraju bar neku normalnu utakmicu ranije tamo.
jokic isto krs, ni asistira ni daje koseve, jadno sve izgeda za sad jebo ga.

Kakav Brose Basket od ekipe.

celt
jel gleda neko utakmicu?

kad god se zadesi ovako neka ranija, denver igra ko amaterski tim. ja ih do sad nisam gledao kao neki dobar tim majku mu, nikad da odigraju bar neku normalnu utakmicu ranije tamo.
jokic isto krs, ni asistira ni daje koseve, jadno sve izgeda za sad jebo ga.

To je zato što gledaš sam u tuđini.

Ja gledao sa društvom, odvalili se od alkohola i tekma i celo veče su bili vrh.

Kako ovaj Vestbruk nahvata 21 skok?

Zato što stat-padduje, namerno vreba skokove i to najčešće na uštrb odbrane, često ostavi igrača kog treba da čuva samog da bi jurio skok. Gde god da je igrao takav je bio gameplan, da visoki igrači odrade box-out, da zagrade, a Westbruk da hvata skok. Kao neki pričaju da to njegovi timovi rade zato što se na taj način igra brža tranzicija, može direktno da povuče bržu kontru ako vidi priliku, umesto da centar skine skok pa onda da traži Westbruka da mu da loptu, ali barem meni deluje očigledno da je liku najbitnije da nabije statistiku. To rade i u Dalasu sa Dončićem do neke mere.

9 od 10 "skokova" su mu slobodni - daleko od bilo kog protivnickog igraca. obicno skokovi koje pokupi ko god da se nadje pod kosem kad promasi protivnik.
taktika je da kad god neko sutira westbruk utrcava pod kos a ostali grade ili mu se sklanjaju sto kaze smoklja i on pokupi ostatak.

za asistencije ga ne paduju toliko, sobzirom da to radi svejedno, ali je jasno, ako ti je lopta dosla od njega, imas dozvolu da sutiras odakle god. kao jokic u denveru.

Danas u 03 navijamo za Nidžu.

Ne gledam tekmu, samo rezultat.

Denver dva puta ima 3 poena prednosti za pobedu u zadnjim sekundama i prima trojku.

Pa pravi faul za 2 poena kouč Meloun.

Haha opet Denver ima 3p prednosti u zadnjim sekundama.

Nidža je pobedio samo da znate ali je bilo tesno. Lilard im umalo ne sruši partiju. A vodio Denver 20 u prvoj četvrtini.

Jokić šut 14-31, za centra užasni procenti. Al pobediše nekako

Nidža je pobedio samo da znate ali je bilo tesno. Lilard im umalo ne sruši partiju. A vodio Denver 20 u prvoj četvrtini.

Н И Џ О
И
Џ
О

https://www.youtube.com/watch?v=mXz0KNaMI5k

ne znam u kom paralelnom univerzumu sudija moze da svira ono prvo kao faul? primetio sam ovu foru rade bekovi, kad sutnu saviju noge, kao "gurno me", eventualno se presaviju prego nekog jadnika sto stoji ispred njih i ako si harden/lilard i tako dobijes faul automatski.
lilarda zajebo ovaj, namerno povuko ruku i sklonio se, al sudija vec tjunovan na to, resio da svira.

mnogo se povladjuje zvezdama tamo... sto u principu je sad dobro za jokica od naredne sezone, ako postane dovoljno "komercijalan" ili sta vec