Prijava

mogao bi da bude sampionski tim da umesto mpja imaju nekog sa bar pola mozga.

nego me zanima kako je moguce da nakon 1-2 godine neigranja zbog povrede, igrac dodje i za 2 utakmice igra ko da mu nikad nista nije bilo, jebe. svi skoro.

prvo, imao si povredu zbog koje nisi mogao da igras 2 god. cenim da je povreda zbog koje bi pre 30 god copao sa stapom ko vuk karadzic do kraja zivota, sad srede to i poprave.
drugo, nisi igrao utakmicu 2 god. 2 jebene godine ne radis posao nego neke laganije treninge, levo desno, jbt koja god da si profesija, malo zahtevnija, uzmi 2 god duvaj u prste i unazadices se.

ali jok, 2 god nisi odigrao ni jednu jedinu utakmicu, onda izadjes na teren i ko da nikad nisi ni bio povredjen.

Па таленат играча (највећа глупост је једење гована типа таленат је 1% а рад 99%), способност хирурга, квалитетна рехабилитација и тренажни процес после тога утичу на то како ће се играч вратити, као и године играча.... Ено Роналдо пре 22-23 године је имао ужасну повреду, две године није играо и вратио се, изјебао на светском и узео Златну лопту, Џордан се у два наврата вратио (додуше, не после повреда али да после дужих пауза), други пут три сезоне није играо, дошао је са скоро 40 година у Визардсе и играо добро (Визардси су били курац, ал' то је друга прича)....

Ako misliš na Klejaru dobro nije baš da izgleda kao da mu ništa nije bilo, dosta se sporije kreće, opreznije igra, mada mislim da to samo sad prvih nekoliko tekmi dok se zaukće. A i cenim ga da je ista situacija kao sa Durentom, verovatno su im preporučili da odmore jednu sezonu više nego što je neophodno, mogu samo da zamislim šta njima kao top 0.000000001% atletama moderna medicina može da ponudi kao rešenje za pokidani ligament. Golden stejt je pušio kurčeve prošle dve sezone, zauzvrat dobili neke mlade crnce na draftu za koje mogu da se nadaju da će da budu dobici na lutriji kao što su im ova trojica bili. Jebiga brat živi košarku, rođen je za to, verovatno su ga postepeno vraćali u trening kroz ceo taj period sve od laganog šutiranja do full out scrimmage. Ono što meni nije jasno je kako na primer Pol Džordž ili Gordon Hejword uopšte smognu snage (mentalne i fizičke) da opet igraju košarku na 100% posle onakvih preloma. Pa brate uvek bih hodao kao po jajima da mi se desilo nešto slično njima, kamoli da skačem kucam trčim.

А сад Нагетсе јако јебе ситуација са МПЈ-ом, раније је због малог уговора био low risk - high reward а сада им је са овим постао high risk - high reward (до повреде леђа је био пројектован као топ пик), тако да је сад јако упитан, што је штета јер квинтет Мареј, Бартон, МПЈ, Гордон и Јокара са клупом коју имају би могао да конкурише за прстен, али сада са повређеним Марејем и МПЈ-ом могу да се јебу, као Шмо што је рекао, кад ти је Бартон једна од главних опција не мо'ш меда....

И за Клеја исто, тек је последњу утакмицу одиграо да се каже добро, примећиваће се још да није дуго играо, али постепено ће се то све мање осећати у игри, мада тешко да ће бити онако доминантно најбољи 3&D играч лиге као пре повреде....

ja recimo mislim da ce da se vrati da bude bolji nego pre povrede. jebem li ga sto?

za sve postoji objasnjenje sto kazete, nije to prosek, al opet jbt, nekako sam imao ideju da ako propustis toliko kao sportista da si gotov, nema vise. ono, povrede koje zavrsavaju karijeru. kad ono ne.

ustvari mozda je do osobe. mozda ono sto okonca karijeru nekog igraca nece ni da pipne dugog. jebem li ga

Denver se napokon ratosiljao Bol Bola, ali zato je u paketu s njim otišo i PJ Dozier, što meni nije baš idealno jer je bio dosta dobar defanzivac, ali ko zna možda se sjebo sa povredom načisto. I to mi isto nije jasno, kako je Detroit mogo da vrati Bol Bola nakon što je pao taj pregled a San Antonio sad oberučke prihvata Doziera koji je već duže van terena zbog povrede? Kako jedan može da se trejduje a drugi ne, jebem li ga. Došo im Brin Forbs, koji je po meni onako, meh igrač, ali barem ume da ubode trojku kad treba, mislim da im to fali dosta.

to zavisi od tima, da li i sta prihvata. timski doktor kolko kapiram uvek ima pravo vracke ako pokaze da je igrac na neki nacin ne moze da igra.

tako je i bilo sa bolbolom sigurno. detroit kao aj napravicemo trejd, plan i da igra bolbol malo publika, lozenje, boban efekat itd, rezultati nisu bitni, doso kod doktora, ovaj ga pogledao i reko im sta im reko. verovatno nesto na foru - tesko da ovog smemo da dopingujemo da igra cele utakmice, oni ga vratili, jer koj ce im kurac da sedi na klupi... u detroitu.

sad u ovim trejdovima je bol bukvalno na foru vazi, moze kantice i lopatice al moras da kupis i ovaj cement, ili kako bese ono u tesnoj kozi.

Hahahhah da da nije cement nego gwoždje djole. I zajebo sam se ne ide Dozier u Spurse nego u Boston, Spursi kao treći tim u trejdu dobijaju Huanča Hernangomeza. Možda je Huančo taj missing link što je neophodan Denveru, sećam se da je konjušar baš bio nasmešen i vispren dok je ovaj zalizani istetovirani cigan bio kod njih. Kako god, jedini od tih odbačenih škartova kog bih voleo ponovo da vidim u Denverovom dresu je Geri Heris, mnogo mi bio gotivan igrač.

u denver ide Bryn Forbes, ko god da je

Došo im Brin Forbs, koji je po meni onako, meh igrač, ali barem ume da ubode trojku kad treba, mislim da im to fali dosta.

Ladno sam postao melky umesto melkya, moje postove samo preskaču ljudi. Konsterniran sam

Ladno sam postao melky umesto melkya, moje postove samo preskaču ljudi. Konsterniran sam

hahaha, procitao sam sad

jeste gvozdje.

denver prodaje bola:
https://www.youtube.com/watch?v=dljEFW4YSh8

Pa pricate o ljudima koji su najbolji u svom poslu, u svetu. Pritom kad pokidas ligamente kolena, je jedna stvar, druga je ako izjebes ruku, pa silom prilika menjas izbacaj i tehniku suta i to.

Ako neko nije 2 godine utakmicu odigrao to ne znaci da nije sutnuo na kos 2 godine. Relativno brzo krene lupam da sutira iz mesta, i masu stvari koje moze. Plus sto je oko njega 15 ljudi kojima je posao da ga razvijaju, pa i psihu da mu sacuvaju, da mu se ne skupe muda kad treba skok sut a video je sta mu je bilo s nogom.

A i njihovi termini oporavka su uvek jako dugacki, i on sigurno par meseci radi ful pre nego sto nastupi na mecu. Pa prvi dzamal m. eno ga kuca na treningu a nepoznat dan povratka.

Kao sto je mom dedi nezamislivo da kola imaju autopilot, i ne moze da poveruje i kad vidi snimak, tako je i nama nezamislivo kakva je njima medicina dostupna.

Mohamed Bamba 7/8 trice na poluvremenu ljudi moji je li to moguće

a jos igra i to dobro

Demarkus Kazins u Denveru sa Jokarom hahaha

Konjušar se ošišo na debilku, izgleda kao pobačeni fetus Grega Ostertaga i Brajanta Rivsa.

još beo kao sir od januara. Martin Škrtel

Ali da vidim Bugija i Jokaru na terenu istovremeno, na šta bi to ličilo...10 dana ugovor, nadam se da će ga ostaviti bar do kraja sezone. Treba im makljač još jedan, malo im je Gordon. Zamisli petorku - Kampaco, Bouns, Vil Barton Gordon i Kazins - to je sve samo ne nba ekipa.