Prijava

Ево, сад нажврљах за потребе теме.

Ходам. Јебено ходам празном улицом. Нигде никог. Само ја и мрак. Одвратна пустара. Благ трзај тела исказује сву језу ноћи. Окрећем се. Нигде никог...
Да ли сањам? Има ме свуда и нема ме нигде. Долазим. Долазим лагано. Донекле. И не знам где даље. Затворена врата показују на отворен пут. Куцам. Без одговора. Ударам. Ништа. Лагано прислањам руку на кваку и паф. Нема их више. Само степенице. Дугачке степенице које воде негде. Негде у пизду материну. Степенице до неба. Или од неба. Чекам. Нико се не спушта. Јебига. Крећем. Идем горе. Неким чудом, не осећам умор. Као да сам тек кренуо. А идем. Идем и даље. Наилазим на огледало и застајем. Нешто је чудно. Не препознајем сопствени одраз. Приближавам се додатно и јака светлост ме заслепљује. Не видим ништа. Практично ништа. Стајем. Окрећем се. Ка тмини. Па назад. И поново. Стојим на раскршћу два света и не знам куда. Назад у онај мрачни свет страха, страсти и жудњи или, пак, у ову светлу запиздину без страха, али и без осећања.

Мислима пролазе све године мог живота. И она. Она међу њима. Полако заузима централно место мог ума и шири се. Несагледиво. Прелепа. Трећа опција. Нешто потпуно ново. Тотална непознаница. Несигурност и авантура. Са њом. Дилема паклене летње ноћи ме доводи до лудила. АААААААА. Зашто? Зашто се све то јебено мени дешава? Не знам шта ћу. А истовремено и знам. Знам да не могу да изаберем. Али знам и да не могу да се скрасим. Знам да ћу опет вероватно изабрати најгору могућу опцију, али јебига. Навикао сам. И шта сад? Морам. Ка њој. Куда год. Иако знам да ћу изгорети. Знам да сам најебао. Али јебига. Ипак је важна она.

мого би некад да банеш на фудбал -.-

Јеботе, јавите ми. Ја заборавих да је данас недеља.

tek je sata dva
vesela sam ja
kad si srecan lupi dlan o dlan
ne rimuje se al bas me briga
ionako nije pjesma, nego tako pricam inace u stihovima jer imam poremecaj koji se zove versoza. to je kad ljudi pricaju u stihovima, ali posto sam pao na glavu iz krevetca sedam puta, numijem ni da sklapam rime kako valja. jebemliga, tehnicki gledano, dal je to taj poremecaj? ja ne znam, vi meni recite dje ima da se kupi kavurma? mada ne volim kavurmu. nego dje sam stao? a da, versoza, eo i slika, da ne bude da lazem http://www.dodaj.rs/f/35/Tf/T9D3oM0/wiki.jpg

eto tako.
sad je pola tri
veseli su svi
utrnula mi guza
jer sjedim vec dugo.

E viđi zbilja nema tema đe bi' moga' ovo postovat' a da vam pravo rečem zabolje me za odabranu pošto ovo Kobetovo niko neće preteći ali ja i drug smo imali sledeći izliv kreativnosti koji niđe drugo nemam objaviti:

Kada bi Megi u Lješansku došla,
Svaki bi Pit kući odma' poša'
Jer bila je poznata ko opasan tip
I znala je upasti u mnogo gadan trip.
A u taj trip kad bi upala,
Svakoga na putu bi zaklala.
I znalo se za nju da nikad ne odustaje,
I da u ringu nikad ne posustaje,
Al sudbina je teška jednog dana nađe,
Pit Bimbo u mraku je snađe.

Ovo je pjesma o Megi
Jea a- aha aha (i ostali crnački vokali)
Ovo je pjesma o Megi

Megi je shvatila da kasni kući
A kad se to desi znalo joj je pući.
Onda je požurila kraćim putem,
Da joj ne bi pomodrilo dupe.
Kad iza jedne krivine kiša poče da lije,
Nije znala da se Bimbo u sijenkama krije.

Ovo je pjesma o Megi
Jea a- aha aha (i ostali crnački vokali)
Ovo je pjesma o Megi

neki tekst koji je drug smislio, ne bih da parafraziram ali ide nešto o borbi (Megi pobjeđuje ali onda)

Al nije znala da Bimbo ima pojačanje,
Pita Bobija spremnog za klanje.
Iz mraka izađe, za vratom joj se nađe,
Nije znala što je jadnu u trenutku snađe.
Poče se sa njim za vratove klati,
Ali Bimbo skupi snage da se povrati.
Ustade i uputi se lukavo vrlo,
I kandžama oštrim presječe joj grlo.

još neki tekst u izvođenju mog druga

Al' šampion zauvijek ostaje prvi,
Čak i kada njegovo tijele leži u lokvi krvi.

Megi je inače zlatni retriver, Bimbo je neka pudlica mala, a bobi je neka džukela minijaturna. Lješanska = Lješanska nahija, mjesto đe se održavaju borbe pasa.

Odaberi defku Mikriju.
EDIT: Ovo je naređenje !

Realno, nemam ja živaca da palamudim. A i da sam tu odabranu zaslužio, dobio bih je. Ovako ne bi imalo ni smisla zbog ljudi koji pišu 10X bolje, a ne zalaze na forum. Vnugo tema, čekam nekog moda da zaključa.

Mod je otvorio, mod će da zaključa

Inače zašto je večeras aktivno toliko tema koje u sebi sadrže riječ "kreativnost" (ne bitno da li u obliku odgovarajućeg glagola, pridjeva ili imenice)

Сад бих ти одсвирао Љубичица коло, ал ме мрзи да се снимам...

Vnugo tema, čekam nekog moda da zaključa.

Пази кад би смио :)

Фејзе, ја бих налијета' сваки дан да имам пара, јебем ли га, али сад криза, стисли Арапи, а и треба да се испоштује ово љето мало са женом :)

Читам све што се напише и постави иако се не јавим :)

Елем, то је рекао мени. И да нагласим да је она моја причица посвећена вињаку. Јер тако добија сасвим нову димензију. Потресна прича о алкохолизму би могла да се назове.

Него, може ли више ствари да постави једна особа?

ЕДИТ: Пошто сам расположен за писање, али не просеравање по дефиницијама.

Него, може ли више ствари да постави једна особа?

+1

Може, може, кол'ко оћеш :)

Je l' ima kakva tema đe možemo da postujemo izlive kreativnosti?
Nekako mi je seljački ođe, djeluje mi ka' prošenje (bez uvrede).

može neka erotska priča? ono, ne bi da me banuješ :D

Otkači se kajla, ispadne klepetuša
odvratnu pesmu snimila Karleuša. Ka-ka-karleuša.
Je l' dobro, Pepi?! :)

Пазлфокс, има тема за оне стихове, наћ ће се неко да ти пошаље, да не тражим сад јер ме очи пеку и овако :)

Може, клипсаро, вала, није проблем ни то:)

SMarko, ne mislim samo na stihove, nego generalno na bilo kakve izlive kreativnosti, blago retardirane skrinšotove, naše video klipove i sl. ali tu za stihove ću ja potražiti. Frke bez ;)

EDIT:

Ne bih da reklamiram grupu u kojoj sam relativno skoro dobio admina i uspio svojim sarkazmom otjerati oko ~300-400 članova ali ono, bez naziva nije naročito interesantna slika.

http://img843.imageshack.us/img843/5687/asdto.png

Ako koga zanima, titulu najboljeg je odnio Sinan.

Ponekad svako od nas poželi da ima moć sa kojom bi mogao vratiti vrijeme unazad i popraviti grešku i nekoliko stvari uraditi drugačije nego što jeste.
Ali, sa jedne strane ste baš zbog tih stvari koje su se desile u prošlosti, danas takav kakav jeste.
Ako ne bi ste napravili greške koje jeste, ne bi iz njih nista naučili, ako ne bi voljeli ljude koje ste voljeli, propustili bi bezbroj lijepih trenutaka.
Zbog svega toga nam nikada nije bilo žao, ali...
Ipak sigurno želimo kad bi barem na jedan dan mogli otići par godina unazad i ispraviti jedinu grešku, za koju ste željeli da je niste uradili.
Jedino što vremeplov ne postoji...
Ali ipak postoje druge šanse... ponekad treće i četvrte... ako dobro razmislite, imali ste više puta takvu sreću, tako da vam je možda bonus već ispunjen.
Ne preostaje nam ništa drugo nego da čekamo... možda se vrijeme ipak zavrti unazad.