Prijava

Које је вашо мишљење о овим специјалним јединицама што сад раде у градском саобраћајном контролорском ланцу? Ови нагрувани дивљаци што бију људе да не уђу у бус без карте?

Слоган им је "Београд у плусу, сиротиња нек поцрка"

М?

U ns-u je već pre par godina dok još nisam imao kola počelo to govno.Sećam se da sam ulazio u bus i vozač me zaustavi i traži mi kartu ja u čudu dotad sam kupio markicu možda jednom lolo.Išao sam u grad biciklom par meseci da ne bi davao govnima pare a onda sam dobio kola.

ako, nek i vasz beograđane neko potkrada lolo

Plati pa se u grackom klati.

Warner von Latincsche sez:

ako, nek i vasz beograđane neko potkrada lolo

>implicira da Beograđane niko ne potkrada. (videti pod "Most na Adi")

jebem im mater ja
trebalo bi dzabe biti to ionako opljackase narod

држава дуради нешто

мени само није ок што рецимо, заборавиш карту а деси се и да се нема кеша у џепу, и ладно мораш думреш у граду ил да чекаш да се маринцима заврши смена да би се довуко кући. Мисим оно као

и кој курац сви да улазе на оно једно крило отворено

Da li ovo znaci da vise ne mogu da se svercujem kad dodjem u BG?

Znači sad bukvalno niko bez karte ne može da se vozi? Pišu mu prijavu, šta?

ма то значи да ће једном неко да им полупа пичку па ће да престану да гурају људе напоље

a sta ja, sirota, da radim??
da ujutru mamurna pesaka idem kuci??? ne biva, bre! :DD

па била је фејзе нека туча у 95ици код хајата данас злололо. не знам где сам прочитао

а јел у плану увођење за све линије(и трамваје) или само ове које су сад?

paz vako. s jedne strane, jebemumater, mora od nečega da se pokrivaju troškovi za gracki prevoz, pare iz budžeta nisu dovoljne.

ali s druge strane, karta je bre preskupa mamu im jebem pedersku nenormalnu!

kolko se sećam u ljubljani je karta 50 evrocenti, što znači za jebemligatačnokolko posto manje nego kod nas. a kod nas prosečna plata 350 evrića, a kod njih 1500.

dalje. u amsterdamu karta 1 evro. a njima plate prosečne 2000 evra. (ajd nek neko od matematičara odradi odnos procenata ja to ne umem) kolki kod da su procenti, jasno je da nas jebu ko nezdravi.

i još kad dodamo na to da ovde oko 60% prosečne plate ode na hranu, a u EU samo 18% (bilo na dnevniku pre neko veče), pa nek mi neko kaže odakle da platim prevoz?! ODAKLE?!?!?!

ја реко да би јавни превоз требао џаба бити, и озбиљан сам

sad se iznervirah... što bre otvaraš vako stresne teme?!?!?!111

e a šta recimo ja, paor i seljak, oću didem za velegrad vrste beogradgrad, a neam kartu? a?
el ima još po trafike oni papiri od 50 kinte dobiđem ceo bg il to ukinuto?