Prijava

ja imam neki bag. manijakov komentar je na str 2, a prozorče za dodavanje komentara je na str 1, nema ga na srt 2. šta je ovo? i u forum se ulazi samo na prednja?!?!?!11 DOKLE??!?!?"

ево сад ради
јебем им маму да им јебем

i u forum se ulazi samo na prednja?!?!?!11 DOKLE??!?!?"

Ллолололо добра фора!

ne zajebavjte već mi odgovorite! kako inače da dođem da vam objasnim fudbalicu na VOS-u!

evo sad radi. nema ništa dok se ne digne kuka i motika!!!

da ti kažem ja fejz: mi da smo neki narod, da nismo pizde mutave ko što jesmo, pa da krenemo u demoliranje busplusa, i lepo nacionalizujemo gsp, pa da se UJEDINIMO pa da viš kaće ponovo da ti traže kartu!

al jok! svi ćute ko kurve, samo mumlaju nešto sebi u bradu, i plaćaju! niko bre da se pobuni! NIKO!!!111

Pa imaš one "jednokratne" karte što koštaju 40 dinara, i mislim da je cijena jedne vožnje 60 dinara.Ona ti udari na čip to i goni. Tako neki fazon.

то лемајо револуцијо

него зна ли неко ово бре

а јел у плану увођење за све линије(и трамваје) или само ове које су сад?

nema bre manijak, samo bus plus, možeš to da kupiš na trafiku i dopunjavaš.

a to što ti aparati zrače i izazivaju tumor?! TO ĆUTIMO?!?!?

начи од сад само пешке у град пошто се афто нема! НАЧИ НАЈЕБО САМ!

jes dub, al tu možeš metar dana da puniš, dizvineš.

ne znam dvajt, mensečini da rekoše da će svude da uvedu

iz ostruznice???
koj si ti supermen, nevera :D

знаш да јесам лололо трололо :)

DO BELE SE IGRA! DO BELE SE IGRA BRE!

I šta sad? Imam kartu, plaća firma, jedva se nekako uguram na prednja vrata, posle tri stanice moram da izađem i probijam se do srednjih? Do jaja...

A pomislim ponekad i na neke zalutale turiste...kako se oni jadni snađu, gde kupe kartu, kako znaju kuda ide koji bus, šta im znači "ulaz" i "izlaz" na ćirilici i kako se kontrolori sa njima sporazumevaju...

Npr.
dojdem ja u Begea, sjednem u bus ko i dosad, i zaskoči me ridžovan DE TI JE KARTA? a ja mu kažem NA SMOLUĆOJ OSTALA KACMO PROBIJALI, MAJKU VAM JEBEM NEODEOKRATSKO-VATIKANSKO TEMPLARSKU! TRI GELERA! i on mi dovede muriju, lafo? A šta ako ja dam njemu BiH osobnu iskaznicu, oće raditi ekstradicija il kako se to već kaže?

Ma na biciklu kao natnat i pedalaj. :)